Specialista prodeje pro kurzy programování pro děti - Home office

Algorithmics

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- prodávat služby naší společnosti prostřednictvím telefonátů s potenciálními zákazníky (žádné studené hovory)
- dosahovat prodejních a kvalitativních cílů motivováním zákazníků, aby si pro své děti vybrali naši školu
- podpora stávajících zákazníků
- být aktivní ve zlepšování procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- atraktivní mzda: až 40 000 Kč!! hrubého
- pracovat pouze s potenciálními zákazníky, žádný cold calling
100% práce na dálku odkudkoliv na světě
- příležitost rozvíjet se v mezinárodní a multikulturní společnosti působící po celém světě
- mandátní nebo pracovní smlouva
- skutečný dopad na fungování týmu a procesů: jsme vždy otevřeni novým návrhům.
- v budoucnu možnost interního povýšení na vedoucího týmu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

Sales

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- bezvadné komunikační schopnosti, schopnost vyjednávat, silná motivace k prodeji
schopnost naslouchat zákazníkům a analyzovat jejich potřeby
- minimálně 2 roky zkušeností v oblasti prodeje
vlastní vybavení: Notebook/pc a sluchátka
trvalý přístup k internetu
- dostupnost 40 hodin týdně v pracovní době: 10:00 - 19:00
- znalost angličtiny na úrovni B2 - systémy a školicí materiály v angličtině

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Algorithmics je mezinárodní škola programování pro děti od 6 do 17 let. V současné době máme více než milión studentů. V našich kurzech pomáháme dětem udělat první kroky ve světě IT. Učíme hravou formou a jsme hrdí na individuální přístup ke každému dítěti. Používáme námi vyvinutou platformu a jedinečnou metodiku. Naše školy se nacházejí ve více než 800 městech a 90 zemích od Austrálie po USA.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4397838  Datum zveřejnění: 26.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc