Učiteľ/ka materskej školy

Allegra-Kinderhäuser GmbH

Miesto práce
Mníchov, Nemecko
Termín nástupu
podla dohody
Mzdové podmienky (brutto)
3 036 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou je pracovať s deťmi, kolegami a rodičmi. Ide o deti voveku od 0,5 do 6 rokov, vyvíjat vzdelávacie pedagogicke plány, pripravovat jedálniček, organizovatt aktivity a rodičovské večery.

Môžete očakávať zmluvu o trvalom pracovnom pomere na plný úväzok (40 hodín týždenne Pondelok - Piatok). Hrubý mesačný plat 3. 036.- EUR, 30 dní dovolenky v roku, dôchodkové zabezpečenie a zdravotné poistenie pri práci. V pripade potreby vám bude pre začiatok ponúknutý prechodný byt .

Pošlite nám vašu žiadosť, CV (v nemčine, alebo v angličtine) na:
[email protected]
Vaša kontaktná osoba je pani Magnolia Fröhlich. (Komunikácia v nemčine)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

materska skola

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Máte titul v pedagogickom vzdelávaní. Pedagogická maturita, Učitelka materskej školy, alebo učitelka prveho stupna základnej školy. Úroveň nemeckého jazyka je B2 alebo vyššia. Máte radi vzťahy s deťmi vo veku od 0,5 do 6 rokov. Ste zodpovední, schopní pracovať a ste ochotní presťahovať sa do Nemecka za svojou novou prácou.

Materská škôlka
ID: 4000831  Datum zveřejnění: 17.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 036 EUR/mesiac