Projektový/á Manažer/ka ve stavebnictví

ALMARK BAU s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 000 Kč/měsícMzdové podmínky (brutto) Od 26 000 Kč/měsíc plus podíl na zisku ze zakázek vyplácený měsíčně, podíl na zisku firmy ročně. Výdělek možný včetně podílu od 4000-6000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?

Vést stavební projekty pro německé klienty
Vytvářet, plánovat a aktivně vést projektové týmy
Řízení projektu ve všech jeho fázích – inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření.
Sestavení, vedení a řízení projektového týmu.
Řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cash flow projektu.
Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech.
Řízení komunikace v projektu s klientem, mistry na stavbě, parťáky, podpora a motivování členů projektu k efektivnímu výkonu.
Řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu.
Analýza a řízení rizik a příležitostí v projektu, Řízení změn v projektu.
Řízení kvality projektu, včetně kontroly hygieny a bezpečnosti práce.
Spolupráce na výběrovém řízení a smluvním zabezpečení projektu.
Kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z projektu a jejich akceptace zúčastněnými stranami.
Připravovat časový a finanční plán realizace projektů a průběžně jich aktualizovat
Řídit a optimalizovat produktivitu práce, kapacity a režijní náklady
Rozvíjet obchodní vztahy se stávajícími klienty
Aktivně vyhledávat nové možnosti spolupráce

Co byste měl/a umět a znát?

Samostatně přemýšlet
Být absolventem SŠ/VŠ stavebního zaměření
Mít praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
Výborně rozumět hrubým zděným a monolitickým stavbám, fasádám, střechám a suchým stavbám (sádrokartony)
Vyznat se ve stavební dokumentaci a rozpočtech
Umět vést sebe i ostatní
Umět plánovat čas a organizovat kroky projektu
Umět stanovit priority a zabývat se více věcmi najednou, flexibilita
Mít proaktivní přístup k řešení problémových situací
Být zaměřený na výsledek
Aktivně využívat němčinu
Být aktivní řidič/ka, kterého baví cestovat
Mít „obchodního ducha“ a vidět obchodní příležitosti a rozvíjet je
Být v souladu s našimi firemními hodnotami, kterými jsou: zdravý rozum, tým, růst, důvěryhodnost a elán
Být odolný vůči stresu a mít smysl pro humor

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co Vám nabízíme my?

Být součástí firmy, která roste, je inovativní a vydala se cestou svobodného řízení s jasnou a silnou vizi „Vracíme řemeslu prestiž“
Realizaci Vašich dobrých nápadů, které budete chtít v praxi vyzkoušet
Podíl na zisku ze zakázek vyplácený měsíčně, podíl na zisku firmy ročně
Provize za obchodní akvizice
Vzdělávací kurzy a workshopy profesního i osobního růstu
Koučing
Flexibilní pracovní dobu
Home-office podle potřeby
Pravidelné firemní teambuildingové akce
Komfortní pracovní prostředí
Automobil i k soukromým účelům, notebook a mobilní telefon

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ALMARK je česká společnost. Již 15 let poskytujeme dodavatelská řešení pro firmy působící ve stavebním a strojírenském průmyslu na Českém i Německém trhu.
Měníme myšlení lidí nejen v oblastech, ve kterých působíme. Věříme, že když budeme svoji energii investovat do lidí, dokážeme tím udělat svět lepším místem.

O co nám jde?
Vytváříme prostředí přesahující naši firmu, kde se lidé cítí dobře a kam se rádi vracejí. Budujeme komunity, které sdílejí stejné myšlení a vzájemně se podporují. Podílíme se na rozvoji regionů, ve kterých působíme a naši energii investujeme do lidí a vztahů s nimi.

Účelem společnosti ALMARK je pomáhat firmám úspěšně dokončit projekty, šetřit jejich čas a přinášet radost z práce.

Pár věcí, které byste měli vědět dříve, než se přidáte k nám:
V ALMARKU máme jiný přístup – nemáme zaměstnance, ale kolegy. Záleží nám na rovnováze práce a osobního života. Klademe důraz na individuální rozvoj; školíme se, vzděláváme a trénujeme v různých dovednostech. Potkáváme se i mimo práci a společně tvoříme naši ALMARK rodinu.

Proto je pro nás důležitá vzájemnost, která spočívá ve fungování skupiny jako celku. Každý je tady pro vás, stejně jako vy jste tady pro každého. („Nemůžu, Nejde to“ se u nás řadí do kategorie sprostých slov.)

Jednoduše… naším cílem je dělat svět lepším a začínáme u sebe.

FB:

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4053409  Datum zveřejnění: 29.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc