Projektový/á Manažer/ka ve stavebnictví

ALMARK BAU s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 000 Kč/měsícMzdové podmínky (brutto) Od 26 000 Kč/měsíc plus podíl na zisku ze zakázek vyplácený měsíčně, podíl na zisku firmy ročně. Výdělek možný včetně podílu od 4000-6000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?

Vést stavební projekty pro německé klienty
Vytvářet, plánovat a aktivně vést projektové týmy
Řízení projektu ve všech jeho fázích – inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření.
Sestavení, vedení a řízení projektového týmu.
Řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cash flow projektu.
Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech.
Řízení komunikace v projektu s klientem, mistry na stavbě, parťáky, podpora a motivování členů projektu k efektivnímu výkonu.
Řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu.
Analýza a řízení rizik a příležitostí v projektu, Řízení změn v projektu.
Řízení kvality projektu, včetně kontroly hygieny a bezpečnosti práce.
Spolupráce na výběrovém řízení a smluvním zabezpečení projektu.
Kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z projektu a jejich akceptace zúčastněnými stranami.
Připravovat časový a finanční plán realizace projektů a průběžně jich aktualizovat
Řídit a optimalizovat produktivitu práce, kapacity a režijní náklady
Rozvíjet obchodní vztahy se stávajícími klienty
Aktivně vyhledávat nové možnosti spolupráce

Co byste měl/a umět a znát?

Samostatně přemýšlet
Být absolventem SŠ/VŠ stavebního zaměření
Mít praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
Výborně rozumět hrubým zděným a monolitickým stavbám, fasádám, střechám a suchým stavbám (sádrokartony)
Vyznat se ve stavební dokumentaci a rozpočtech
Umět vést sebe i ostatní
Umět plánovat čas a organizovat kroky projektu
Umět stanovit priority a zabývat se více věcmi najednou, flexibilita
Mít proaktivní přístup k řešení problémových situací
Být zaměřený na výsledek
Aktivně využívat němčinu
Být aktivní řidič/ka, kterého baví cestovat
Mít „obchodního ducha“ a vidět obchodní příležitosti a rozvíjet je
Být v souladu s našimi firemními hodnotami, kterými jsou: zdravý rozum, tým, růst, důvěryhodnost a elán
Být odolný vůči stresu a mít smysl pro humor

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co Vám nabízíme my?

Být součástí firmy, která roste, je inovativní a vydala se cestou svobodného řízení s jasnou a silnou vizi „Vracíme řemeslu prestiž“
Realizaci Vašich dobrých nápadů, které budete chtít v praxi vyzkoušet
Podíl na zisku ze zakázek vyplácený měsíčně, podíl na zisku firmy ročně
Provize za obchodní akvizice
Vzdělávací kurzy a workshopy profesního i osobního růstu
Koučing
Flexibilní pracovní dobu
Home-office podle potřeby
Pravidelné firemní teambuildingové akce
Komfortní pracovní prostředí
Automobil i k soukromým účelům, notebook a mobilní telefon

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3
3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

O ALMARK BAU s.r.o.
Vracíme řemeslu prestiž. Jsme hrdí na to, co děláme a máme radost z toho, když nám pod rukama vznikají nové projekty, které přinášejí svým majitelům užitek. Přistupujeme k pracovníkům a klientům s respektem a vnímáme hodnotu každého u nich.

Stojíme na jednoduchých zásadách kvalitní práce, radosti z toho, co děláme a užitku, který přinášíme svému okolí. Odvádíme kvalitní řemeslnou práci, u které přemýšlíme a daří se nám tak plně uspokojovat potřeby našich zákazníků. Pracujeme podle dohod, včas, v duchu LEANu – zbytečně neplýtváme časem, energií, lidským kapitálem ani finančními zdroji.

Máme skvělý tým projektových manažerů a řemeslníků – lidí, kteří jsou pyšní na to, co umí a rádi to ukazují svoji skvělou práci.

A konečně, máme zkušenosti od roku 2008 z různých kulturních prostředí a pořád se učíme. Nestojíme na místě a neustále se zlepšujeme v tom, co děláme. A to, co děláme, děláme rádi!

Velkomoravská, 4017/77
69501 Hodonín

Kontakt

Kontaktní osoba: Stanislav Nazarej
Tel.: +420730516781
E-mail: poslat životopis
ID: 4053409  Datum zveřejnění: 29.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc