Reagujte bez životopisu

Zámečník - přípravář - Německo

ALMARK BAU s.r.o.

Místo práce
Wassenberg, Německo
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o práci na dílně zaměřená na přípravu komponentů pro montáž, potrubní systémy - díly (nerez plechy a trubky).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 22 Eur/hod+2 EUR/hod příspěvek na ubytování
- práce cca 54 hodin týdně
- turnusové volno možné po dohodě dle potřeby výroby
- náborový příspěvek ve výši 300 EUR
- pravidelný čtvrtletní bonus 200 EUR
- možnost vyplacení zálohy ve výši 200 EUR po odpracovaném týdnu
- zajištěné kvalitní ubytování s příspěvkem na ubytování 2Eur/hod
- pomůžeme vyřešit exekuce a finanční problémy
- dlouhodobá spolupráce, férové jednání a lidský přístup
- teambuilding, novoroční večírek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojní zámečník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Praxe na pozici/v oblasti

zámečník

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- německý jazyk výhodou
- vlastní automobil výhodou
- praxe v oboru 3 roky a více
- praktické zkušenosti a zručnost s prací na ohraňovacím lisu, zakružovačce a na dalších zářeních v zámečnické výrobě.
- čtení výkresové dokumentace
- aktivní živnost
- vlastní pracovní ochranné pomůcky
- pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu po celou dobu pracovní činnosti
- platná A1 nebo doklad o podání žádosti na A1 pro konkrétní smlouvu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ALMARK je česká společnost. Již 15 let poskytujeme dodavatelská řešení pro firmy působící ve stavebním a strojírenském průmyslu na Českém i Německém trhu.
Měníme myšlení lidí nejen v oblastech, ve kterých působíme. Věříme, že když budeme svoji energii investovat do lidí, dokážeme tím udělat svět lepším místem.

O co nám jde?
Vytváříme prostředí přesahující naši firmu, kde se lidé cítí dobře a kam se rádi vracejí. Budujeme komunity, které sdílejí stejné myšlení a vzájemně se podporují. Podílíme se na rozvoji regionů, ve kterých působíme a naši energii investujeme do lidí a vztahů s nimi.

Účelem společnosti ALMARK je pomáhat firmám úspěšně dokončit projekty, šetřit jejich čas a přinášet radost z práce.

Pár věcí, které byste měli vědět dříve, než se přidáte k nám:
V ALMARKU máme jiný přístup – nemáme zaměstnance, ale kolegy. Záleží nám na rovnováze práce a osobního života. Klademe důraz na individuální rozvoj; školíme se, vzděláváme a trénujeme v různých dovednostech. Potkáváme se i mimo práci a společně tvoříme naši ALMARK rodinu.

Proto je pro nás důležitá vzájemnost, která spočívá ve fungování skupiny jako celku. Každý je tady pro vás, stejně jako vy jste tady pro každého. („Nemůžu, Nejde to“ se u nás řadí do kategorie sprostých slov.)

Jednoduše… naším cílem je dělat svět lepším a začínáme u sebe.

FB:

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4344241  Datum zveřejnění: 1.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc