Účetní s přesahem do mezd

ALMARK BAU s.r.o.

Místo práce
Hodonín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Terka hledá posilu
Jsme ALMARK a jsme na českém a německém trhu již 15 let. Rosteme a nemáme malé cíle. Ekonomika je obor plný čísel a Terka s nimi potřebuje pomoct. Celé oddělení připravuje a pomáhá kolegům zorientovat se mezi analýzami, finančními toky a výsledovkami, abychom společně připravili základy pro nejvyšší stavbu v Česku. Naši mistři “Vrací řemeslu prestiž” a jsou na to patřičně hrdí. A právem. Hledáš příležitost jak uplatnit své zkušenosti? Máš odvahu a nebojíš se hledat jednodušší řešení? Nebo máš po škole a chceš se připojit k odvážnému a dynamickému kolektivu? Ozvi se a přijď nás navštívit.

Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici:
Účetní s přesahem do mezd

• Baví tě práce s čísly?
• Chceš růst a vzdělávat se?
• Máš za sebou prokazatelné výsledky (práce,
brigády)?

Co bys měl/a znát a umět?

• Znalost účetnictví a daňových zákonů.
• Praxe na obdobné pozici výhodou.
• Být absolventem minimálně SŠ ekonomického zaměření.
• Znalost ekonomického systému POHODA a PAMICA výhodou.
• Znalost zpracování mezd výhodou.
• Budeš-li umět německy, budeme rádi!

Co tě u nás čeká?

• Vystavování faktur klientům, nejveselejší část
pracovní doby.
• Samostatné účtování jednotlivých účetních operací.
• Vyhodnocování pohledávek a závazků, to už je méně
zábavné.
• Vzájemné zápočty a započítávání pohledávek a
závazků.
• Reporting kolegům a spolupráce s ostatními týmy,
kolegové ocení Tvé analytické
schopnosti.
• Kontrola účetních dokladů, vyžaduje zodpovědnost,
kterou jistě máš.
• Vedení pokladny – sem tam potřebují projekťáci
něco zaplatit v hotovosti.
• Vykonávání administrativních prací, evidence a
archivace dokladů a dokumentů,
prostě nechceme žádný papír v šanonu.
• Provádění pravidelných měsíčních kontrol účetnictví,
šéfová je sice kočka, ale na výkazy “ je jako pes”.
• Spolupráce s Terkou, mzdovou účetní a daňovými
poradci.
• Spolupráce při provádění fyzické i dokladové
inventarizace.
• Komunikace s úřady je pro nás hračka, elektronicky
hbitě a rychle.
• Spolu nastavování vnitropodnikových norem a
předpisů.
• Správa pošty – přijmout, naskenovat, skartovat.
• Nákupy pro zajištění chodu společností – něco jíst a
pít přece musíme.
• Zpracování agendy všech společností ve skupině, no
a jak rosteme, chceme aby nás bylo víc.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co ti nabízíme my?

• ALMARK je česká stavební společnost, působící na trhu
15 let a většinu zákazníků má v Německu. Jsme tým lidí, který si zakládá na poctivě odvedené práci. U nás najdeš lidský a spravedlivý přístup.
• Realizaci tvých dobrých nápadů, které budeš chtít
v praxi vyzkoušet.
• Vzdělávací kurzy a workshopy profesního i osobního
růstu.
• Home-office podle potřeby, sick days.
• Pravidelné firemní teambuildingové akce.
• Komfortní pracovní prostředí.
• Tvoříme jeden tým a nechceme nikoho kdo používá ne.
• Používáme zdravý rozum pro jednoduchost a efektivitu.
• Rosteme společně s našimi kolegy – učíme se od sebe
navzájem.
• Pracujeme s nadšením a elánem.
• Přebíráme plnou zodpovědnost za to, co děláme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Office 365 - Mírně pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ALMARK je česká společnost. Již 15 let poskytujeme dodavatelská řešení pro firmy působící ve stavebním a strojírenském průmyslu na Českém i Německém trhu.
Měníme myšlení lidí nejen v oblastech, ve kterých působíme. Věříme, že když budeme svoji energii investovat do lidí, dokážeme tím udělat svět lepším místem.

O co nám jde?
Vytváříme prostředí přesahující naši firmu, kde se lidé cítí dobře a kam se rádi vracejí. Budujeme komunity, které sdílejí stejné myšlení a vzájemně se podporují. Podílíme se na rozvoji regionů, ve kterých působíme a naši energii investujeme do lidí a vztahů s nimi.

Účelem společnosti ALMARK je pomáhat firmám úspěšně dokončit projekty, šetřit jejich čas a přinášet radost z práce.

Pár věcí, které byste měli vědět dříve, než se přidáte k nám:
V ALMARKU máme jiný přístup – nemáme zaměstnance, ale kolegy. Záleží nám na rovnováze práce a osobního života. Klademe důraz na individuální rozvoj; školíme se, vzděláváme a trénujeme v různých dovednostech. Potkáváme se i mimo práci a společně tvoříme naši ALMARK rodinu.

Proto je pro nás důležitá vzájemnost, která spočívá ve fungování skupiny jako celku. Každý je tady pro vás, stejně jako vy jste tady pro každého. („Nemůžu, Nejde to“ se u nás řadí do kategorie sprostých slov.)

Jednoduše… naším cílem je dělat svět lepším a začínáme u sebe.

FB:

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4556397  Datum zveřejnění: 17.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc