Pojď tvořit větší tým - náborář/ka – Plzeň, Brno

ALMARK BAU s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
21000 + prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád/a komunikuješ, dokážeš si v každé situaci poradit a nic tě nezaskočí ani nepřeskočí? Baví tě telefonovat a chceš pomáhat lidem najít jejich vysněný job? Bude pro tebe vedení kanceláře a péče o uchazeče brnkačka? Tak 3x hurá a čti dál…
A co budeš u nás dělat? Budeš komunikovat s novými zájemci o práci tak, aby se k nám těšili. Připravíš pro ně super výběrové řízení, vybereš ty správné kolegy a postaráš se o nástupní papíry.

Jak si tě představujeme:
• Komunikace pro tebe není žádný problém a pusa ti jenom jede
• Počítač jsi neviděl/a jenom na obrázku a Excel ti nedělá problém
• Hodit se ti budou základy angličtiny nebo němčiny, ale není to podmínka
• Jsi systematický/á a umíš si zorganizovat práci
• Jsi energická/á a svou dobrou náladu umíš šířit dál

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co na tebe čeká:
• Máme pro tebe nachystaný plat 21 000 Kč brutto/měsíc + prémie za výsledky
• Zajištěné a hrazené ubytování
• Firemní akce, home office, sick days
• Práce na HPP
• Nehodíme tě do vody, řádně tě zaučíme
• Vždy tu budeme pro tebe, když budeš chtít poradit nebo si jen tak pokecat
• Tvé práce si budeme vážit

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ALMARK je česká společnost. Již 15 let poskytujeme dodavatelská řešení pro firmy působící ve stavebním a strojírenském průmyslu na Českém i Německém trhu.
Měníme myšlení lidí nejen v oblastech, ve kterých působíme. Věříme, že když budeme svoji energii investovat do lidí, dokážeme tím udělat svět lepším místem.

O co nám jde?
Vytváříme prostředí přesahující naši firmu, kde se lidé cítí dobře a kam se rádi vracejí. Budujeme komunity, které sdílejí stejné myšlení a vzájemně se podporují. Podílíme se na rozvoji regionů, ve kterých působíme a naši energii investujeme do lidí a vztahů s nimi.

Účelem společnosti ALMARK je pomáhat firmám úspěšně dokončit projekty, šetřit jejich čas a přinášet radost z práce.

Pár věcí, které byste měli vědět dříve, než se přidáte k nám:
V ALMARKU máme jiný přístup – nemáme zaměstnance, ale kolegy. Záleží nám na rovnováze práce a osobního života. Klademe důraz na individuální rozvoj; školíme se, vzděláváme a trénujeme v různých dovednostech. Potkáváme se i mimo práci a společně tvoříme naši ALMARK rodinu.

Proto je pro nás důležitá vzájemnost, která spočívá ve fungování skupiny jako celku. Každý je tady pro vás, stejně jako vy jste tady pro každého. („Nemůžu, Nejde to“ se u nás řadí do kategorie sprostých slov.)

Jednoduše… naším cílem je dělat svět lepším a začínáme u sebe.

FB:

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3624451  Datum zveřejnění: 19.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21000 + prémie