Reagujte bez životopisu

Rozpočtář staveb

ALMARK GROUP s.r.o.

Místo práce
Velkomoravská 4017/77, Hodonín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1.10.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?
• Samostatně přemýšlet
• Hledat nejlepší řešení a alternativy při sestavování rozpočtu
• Tvořit cenové nabídky podle projektové dokumentace
• Kontrolovat projektovou dokumentaci
• Připravovat podklady pro nacenění subdodavatelských a dodavatelských firem
• Kontrolovat dodržování rozpočtu na stavbách
• Zpracovávat harmonogram prací na stavbách
• Spolupracovat s projektovým manažerem
Co byste měl/a znát a umět?
• Umět číst v architektonických návrzích a inženýrských plánech
• Mít alespoň tříletou praxi na obdobné pozici
• Být absolventem SŠ/VŠ vzdělání ve stavebnictví
• Umět využívat MS Office, AutoCAD a CENKROS na pokročilé úrovni
• Umět analyticky myslet, být důsledný/á a precizní
• Přijímat naše firemní hodnoty: zdravý rozum, tým, růst, důvěryhodnost & elán
• Mít smysl pro humor a být odolný/á vůči stresu
• Budete-li umět německy, budeme rádi!

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co Vám nabízíme my?

• Být součástí firmy, která roste, je inovativní a vydala se cestou svobodného řízení
• Realizaci Vašich dobrých nápadů, které budete chtít v praxi vyzkoušet
• Podíl na zisku firmy vyplácený měsíčně, resp. ročně
• Vzdělávací kurzy a workshopy profesního i osobního růstu
• Flexibilní pracovní dobu
• Home-office podle potřeby
• Pravidelné firemní teambuildingové akce
• Komfortní pracovní prostředí

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
CENKROS - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

rozpočtář staveb
2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme důslednost, preciznost a analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

O ALMARK GROUP s.r.o.
Vracíme řemeslu prestiž. Jsme hrdí na to, co děláme a máme radost z toho, když nám pod rukama vznikají nové projekty, které přinášejí svým majitelům užitek. Přistupujeme k pracovníkům a klientům s respektem a vnímáme hodnotu každého u nich.

Stojíme na jednoduchých zásadách kvalitní práce, radosti z toho, co děláme a užitku, který přinášíme svému okolí. Odvádíme kvalitní řemeslnou práci, u které přemýšlíme a daří se nám tak plně uspokojovat potřeby našich zákazníků. Pracujeme podle dohod, včas, v duchu LEANu – zbytečně neplýtváme časem, energií, lidským kapitálem ani finančními zdroji.

Máme skvělý tým projektových manažerů a řemeslníků – lidí, kteří jsou pyšní na to, co umí a rádi to ukazují svoji skvělou práci.

A konečně, máme zkušenosti od roku 2008 z různých kulturních prostředí a pořád se učíme. Nestojíme na místě a neustále se zlepšujeme v tom, co děláme. A to, co děláme, děláme rádi!

Velkomoravská, 4017/77
69501 Hodonín

Kontakt

Kontaktní osoba: Marcela Oborná
Tel.: +420721010858
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.
Poslat žádost společnosti
ID: 3960857  Datum zveřejnění: 2.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc