HIP - dopravní stavby s NJ

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost za:
- organizaci a zpracování projektové dokumentace v oblasti dopravních staveb
- přípravu concept, basic a detail design na projektu výstavby průmyslových staveb
- důsledné plnění harmonogramu a všech ukazatelů projektu
- sestavování harmonogramu výkonu projekčních prací
- výběr architekta a projektanta v souladu s požadavky investora
- zpracování projektové dokumentace v souladu s legislativou

Požadavky:
- min. 5 let praxe na pozici HIP a v koordinaci týmu zpracovatelů PD stavebních projektů
- znalost zpracování PD všech stupňů - ideálně v oblasti průmyslových staveb
- vítaná praxe• na pozici hlavního inženýra v oblasti dopravních staveb
- velmi dobrou aktivní znalost NJ - to je nezbytnou podmínkou
- přirozenou autoritu, důslednost a samostatnost
- aktivní, samostatnou vůdčí osobnost
- VŠ vzdělání stavební směru - dopravní stavby
- přizpůsobivost a ochotu cestovat
- dobrá znalost práce na PC (AutoCad, MS Office…atd)
- autorizace v oboru Dopravní stavby výhodou
- zkušenost se samostatným řízením projektů
- aktivní znalost NJ na dobré úrovni
- komunikativnost, schopnost kooperace
- řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
- dohled nad zpracováním PD splňování optimálních požadavků investora
- koordinace práce inženýrů – projektantů v rámci projekčního týmu
- jednání se zákazníkem a subdodavateli
- jednání s generálním dodavatelem v souvislosti s PD
- spolupráce s projektovým manažerem, TDI,
- spolupráce na přípravě cenových nabídek, včetně jejich vyhodnocování
- kontrola přípravy podkladů pro zpracování PD
- účast při projednávání a schvalování PD se zákazníkem
- autorský dozor na stavbě
- doprovod realizace projektu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná zahraniční nadnárodní skupina, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech ve světě, zastupující vždy zájmy investorů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3278610  Datum zveřejnění: 15.3.2018