Back office Manager - 6 - 8 hod s aktivní AJ

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•Agenda smluv (zodpovědnost za agendu, příprava smluv dle vzorů)
•Spolupráce na správě nemovitostí (komunikace s nájemci, vyúčtování, smlouvy)
•Nastavení procesů a následné vedení agendy developerských projektů
•Zodpovědnost za organizaci různých samostatných projektů
•Zodpovědnost za chod kanceláře (objednávky, kancelářské potřeby, atd.)
•Zpracování a tvorba reportů k projektům
•Dohled nad zpracováním podkladů pro výběrová řízení (VŘ)
•Sledování průběhu VŘ a jejich vyhodnocování
•Tvorba cenových nabídek

Hledáme
•samostatnou a pečlivou osobu,
•organizačně schopného kandidáta
•systematickou a na detail zaměřeného zájemce
•znalostí základních ekonomických pojmů.

Požadujeme
•VŠ/ SŠ vzdělání ideálně stavebně-ekonomického směru,
•zkušenosti z developmentu nebo realitního trhu jsou velkou výhodou
•chuť pracovat v oblasti přípravy a realizace developerských projektů
•organizační schopnosti a chuť do práce
•preciznost a pečlivost,
•komunikativní znalost AJ (psanou i mluvenou)

Zaměstnanecké výhody, benefity

•Různorodou práci na plný nebo zkrácený úvazek (6-8 hodin)
•Příjemnou atmosféru v menším a přátelském týmu
•Práci v širším centru Prahy v prémiovém rezidenčním objektu
•Možnost podílení se na zajímavých developerských projektech
•Flexibilní pracovní dobu - pevná pracovní doba je od (9 - 14.00 hod)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Dynamicky se rozvíjející developerská společnost, která je členem významné české Investiční skupiny s působností ve výstavbě a provozování výrobních parků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

stavebně - ekonomického směru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3314131  Datum zveřejnění: 19.2.2018