Domů   |    Reference   |    Náměty a připomínky   |    Kontakty
Informace o pozici

Odborný referent oddělení zdravotních pojišťoven

Informace o pracovním místě

Místo práce
, Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Pracovní náplň

• pravidelné zpracování fakturačních podkladů pro pojišťovny
• kontrola vyúčtování od zdravotních pojišťoven a správa agendy s tím spojené
• vystavování faktur pacientů z EU na základě obdržených podkladů z cizineckého oddělení
• fakturace zdravotních výkonů komerčním pojišťovnám

Požadujeme

• minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
• orientace v právní problematice účetních zákonů výhodou, nikoliv podmínkou
• zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, odolnost vůči stresu
• angličtina není požadována
Jiné výhody
• finanční ohodnocení dle platných platových předpisů
• příspěvky z FKSP na penzijní připojištění, dětské tábory, procedury v Slatinných lázních Toušeň
• karta MultiSport
• dotované závodní stravování
• zaměstnanecké slevy v lékárně
• kosmetika, masáže, kadeřnické služby v areálu nemocnice

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta
Nemocnice

Hlavní oblast působení klienta
Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Česká personální společnost, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb.
Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství
Adresa
ALP Consulting, .s.r.o.
Náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2

Kontaktní osoba: Ingrid Vondráčková
Tel.: 723 644 808
E-mail: poslat životopis
ID: 3354432   Datum zveřejnění: 6.4.2018