Specialista TZB

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•Příprava návrhů systémů TZB v bytových domech
•Zpracování orientačních nacenění navrhovaných řešení
•Příprava podkladů pro projektanty profesí
•Kontrola správnost projektové dokumentace
•Projekční činnost na menších projektech
•Sledování změn v legislativě v oblasti TZB
•Kontrola realizace na stavbách
•Příprava podkladů pro výběrová řízení na TZB

Zaměstnanecké výhody, benefity

•Možnost podílet se na zajímavých projektech bytových domů
•Získáte prostor a šanci rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
•Zázemí stabilní společnosti, která se průběžně rozvíjí
•Benefity (Příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenky, flexibilní začátek/konec pracovní doby, zajímavé firemní akce, vzdělávací kurzy, školení
•Délka pracovního poměru je na dobu určitou - 12 měsíců s prodloužením

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Česká developerská společnost, která je našim klientem, se od svého založení v r. 1994 rozrostla na současných 150 zaměstnanců s obratem cca 1 mld. Kč/ročně.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•VŠ technického směru - obor TZB
•Praxe v oblasti TZB na obdobné pozici
•Zájem o danou oblast a chuť se dále rozvíjet
• Zkušenosti s prací v AutoCadu/ ArchiCadu/ Revitu/ BIM jsou výhodou
•Odpovědný přístup, samostatnost a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3397224  Datum zveřejnění: 3.8.2018