Stavební mistr - inženýrské sítě

ALP consulting, s.r.o.

Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- realizace staveb dle pokynů stavbyvedoucího
- koordinace činností podřízených montérů a subdodavatelů
- dodržování technologických a pracovních postupů výstavby
- dohled a kontrola dodržování BOZP a PO.
- zodpovědnost za správu svěřených strojů a vybavení
- místo výkonu práce – stavby po ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v dynamickém pracovním kolektivu úspěšné a stabilní společnosti
- služební vůz
- mobilní telefon
- odpovídající finanční ohodnocení
- práce na plný úvazek

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Česká, dynamicky se rozvíjející společnost, která vznikla seskupením odborníků z předních stavebních firem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání stavebního směru – inženýrské sítě
- zkušenosti v oboru inženýrských sítí nejméně 1 rok
- zkušenosti s vedením týmu
- samostatnost
- řidičský průkaz sk. B
- nástup ihned
- čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3397238  Datum zveřejnění: 11.9.2018