Projektant/ka silničních staveb - senior engineer

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•projektování v oblasti silničního stavitelství (dálnice, silnice, místní komunikace, komerční areály, parkovací plochy, čerpací stanice)
•zpracování projektové dokumentace všech stupňů, od koncepčních studií po prováděcí projekty v ČR i v zahraničí
•dohled nad prováděním staveb na staveništi
•jednání s klienty a spolupráce s ostatními členy týmu, a to včetně zahraničních projektů v rámci workshopů a „face to face“ meetingů

Zaměstnanecké výhody, benefity

•účast na zajímavých domácích i zahraničních projektech
•spolupráci s experty v oboru v rámci celosvětové sítě (máme více než 16 tis. zaměstnanců!)
•možnost systematického odborného rozvoje směrem k novým technologiím a postupům (BMI, Smart Design, Průmysl 4.0)
•zázemí a jistotu velké nadnárodní společnosti
•možnost práce v zahraničí (krátkodobé stáže i dlouhodobé působení)
•pružnou pracovní dobu, flexibilitu (možnost homeoffice po dohodě)
•zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní/životní připojištění, jazykové kurzy, příspěvek na sportovní aktivity Multisport karta)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost provádějící projekční práce pro zákazníky z veřejného i soukromého sektoru v oblasti dopravy a dopravní infrastruktury, vodního hospodářství a životního prostředí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•SŠ/VŠ stavebního směru (výhodou obor Konstrukce a dopravní stavby)
•zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu, chuť se učit novému
•znalost MS Office (Word, Excel) a programů CAD
•ŘP sk. B
•autorizace v oboru dopravních staveb výhodou
•aktivní anglický jazyk výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3398646  Datum zveřejnění: 18.7.2018