Junior project manager s AJ

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-řízení přiděleného projektu / projektů a týmů vč. externích spolupracovníků;
-zpracování Manuálu projektu (Project Handbook);
-organizace a vedení kontrolních dnů a meetingů;
-kontrola a vyhodnocování plnění HMG projektu;
-zpracování a projednání návrhů smluv dodavatelem;
-spolupráce s CK při organizaci výběrových řízení
-spolupráce s TDI na kontrole projektové dokumentace;
-spolupráce s TDI na kontrole kvality prací
-organizace předání díla investorovi;

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní pozici v dynamické zahraniční společnosti s celosvětovou působností
- možnost stáží v zahraničí
- mladý dynamický pracovní kolektiv
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
- nadprůměrné platové ohodnocení
- časovou flexibilitu
- zvyšování odborné kvalifikace
a řadu dalších benefitů (multisport card, stravenky, jazykové kurzy, školení,...)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná zahraniční nadnárodní konzultační společnost, která se podílí na nejvýznamnějších projektech v Evropě, vždy na straně investora.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SŠ/VŠ vzdělání – stavební/strojní/elektro
-vhodné pro studenty posledních ročníků a absolventy
-znalost anglického jazyka NA dobré úrovni
-znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)
-komunikativnost, důslednost
-ochotu k cestování (práce nejen v ČR, ale i v zahraničí);
-flexibilitu;

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3402548  Datum zveřejnění: 28.5.2018