Domů   |    Reference   |    Náměty a připomínky   |    Kontakty
Informace o pozici

Hlavní stavbyvedoucí/Projektový manažer

Informace o pracovním místě

Místo práce
Praha, Česko
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- kontrola technické realizace zakázek, účast na jednáních s investory
- uzavírání SOD a kontrola dodržování jejich veškerých ustanovení
- zajišťování subdodavatelů a dodavatelů materiálů stavby a důsledné uplatňování systému jejich výběru
- řízení průběhu stavebních prací, kontrola kvality práce
- zodpovědnost za personální vedení staveb
- zodpovědnost za maximální hospodárnost staveb
- kontrola včasné a úplné fakturace vůči investorovi, plnění platebních podmínek
- plnění záručních povinností na realizovaných stavbách
- plnění povinností na úseku BOZP a PO
Jiné výhody
- stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s dlouholetou historií
- práci na dobu neurčitou
- mzdové ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
- služební vozidlo
- mobilní telefon, notebook
- vzdělávací kurzy, školení, 5 dnů volna navíc
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta
Česká stavební společnost zaměřená na pozemní stavby.

Hlavní oblast působení klienta
Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru podmínkou
- praxe v realizaci staveb min. 5 let
- zkušenosti s řízením chodu a ekonomiky staveb podmínkou
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- autorizace výhodou
- ŘP sk. B, uživatelskou znalost práce na PC
- časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.
Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství
ID: 3403049   Datum zveřejnění: 20.7.2018