Domů   |    Reference   |    Náměty a připomínky   |    Kontakty
Informace o pozici

Hlavní stavbyvedoucí

Informace o pracovním místě

Místo práce
Praha, Česko
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
•Komplexní řízení projektu od přípravy až po předání a ukončení projektu
•Zodpovědnost za vedení stavby podle Smluv se subdodavateli
•Vedení porad s přípravářem, spolurozhodování o subdodavatelích
•Kontrola kvality práce podřízených pracovníků
•Vedení Kontrolních dnů subdodavatelů
•Účast na KD investora
•Spoluzodpovědnost za ekonomiku projektu
Jiné výhody
•Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
•Zajímavé finanční ohodnocení a roční bonusy z realizovaných projektů
•Zajištění celého projektu – development, financování, realizace
•Práce s moderními technologiím (elektronické vedení výkresové dokumentace, komunikace se subdodavateli prostřednictví portálu, atd.)
•Kolektiv, který má společný cíl a vzájemně se podporuje
•Služební vůz i pro soukromé účely
•Notebook, tablet, mobilní telefon
•Zaměstnanecké benefity:
stravenky,
multisport karta,
jazykové kurzy,
interní vzdělávání a odborné kurzy,
příspěvek na penzijní/životní připojištění,
zajímavé firemní akce, atd
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta
Developerská společnost.

Hlavní oblast působení klienta
Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.
Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství
ID: 3405426   Datum zveřejnění: 30.7.2018