Příprava a zpracování Technických Due Diligence - TDD

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•příprava prvotních podkladů pro zpracování Technických Due Diligence,
•osobní účast při posuzování budov při sběru dat,
•zpracování získaných informací,
•průběžný reporting v průběhu zpracování TDD
•samostatné řešení probíhajících projektů
•komunikace s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

•práci v zahraniční nadnárodní dynamické společnosti
•profesionální kolektiv odborníků
•možnost profesního růstu
•práce na zajímavých projektech pro zahraniční investory (kancelářské a residenční budovy, průmyslové areály, logistické parky, atd)
•samostatnou a odpovědnou pracovní pozici

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho dlouholetého významného klienta, zahraniční nadnárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•VŠ/ SŠ vzdělání technického směru (stavební/strojní/ elektro)
•praxe při realizaci/ projekci/ přípravě staveb
•praxe na pozici technický dozor/ autorský dozor/ stavbyvedoucí/
•praxe v řešením TDD - vítána
•znalost anglického jazyka - vítána
•samostatná osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3489259  Datum zveřejnění: 5.4.2019