Domů   |    Reference   |    Náměty a připomínky   |    Kontakty
Informace o pozici

Stavbyvedoucí

Informace o pracovním místě

Místo práce
Praha, Česko
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
•vedení stavby, stavebního deníku
•koordinace prací na stavbě, řízení subdodavatelů
•kontrola dodržování BOZP
•kontrola kvality prováděných prací
•kontrola plnění harmonogramu
•přejímka prací subdodavatelů
•komunikace s investorem, TDI a projektantem
•fakturace, předání a převzetí díla investorem
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta
Pro našeho klienta, významnou stavební společnost, hledáme vhodného kandidáta.

Hlavní oblast působení klienta
Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
Osobnostní předpoklady a dovednosti
•SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
•praxe v realizaci staveb nejlépe ve velké stavební společnosti
•organizační a komunikační schopnosti
•autorizace výhodou
•řídící schopnosti, schopnost řešit problémy
•rozhodnost
•orientace na cíl

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.
Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství
Adresa
ALP Consulting, .s.r.o.
Náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2

Kontaktní osoba: Ingrid Vondráčková
Tel.: 723 644 808
E-mail: poslat životopis
ID: 3510861   Datum zveřejnění: 8.10.2018