Junior project manager

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•administrace projektů pozemních staveb
•spolupráce s architekty, developery, investory, subdodavateli
•spolupráce na přípravě zakázky (harmonogram, subdodavatelé)
•spolupráce a koordinace s inženýringem a úřady
•kompletovat doklady zakázky (poptávky, objednávky, evidence, výkazy,zápisy)
•připravovat a projednávat smlouvy

Zaměstnanecké výhody, benefity

•prostor pro velkou profesní realizaci,
•zázemí prosperující společnosti ve významné projekčních kanceláří v ČR
•možnost rychlého kariérního růstu
•možnost práce na zahraničních projektech
•stabilní zaměstnání
•přímé propojení s realizací staveb
•moderní, přátelské pracovní prostředí, důvěru a pružnou pracovní dobu
•podpora kolegů a vedení
•program zaškolení v Autodesk Revit (BIM)
•dobré platové ohodnocení
•benefity (variabilní složka platu, týden dovolené navíc, možnost práce z domova, stravenky, multisport karta, rodinný tarif...)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná projekční a inženýrská společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•VŠ/SŠ - obor pozemní stavby nebo architektura
•min. 1-2 roky praxe v oboru
•týmová spolupráce
•organizační schopnosti a dovednosti
•zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
•asertivní jednání, asertivita
•pracovitost a pracovní nasazení
•flexibilita, adaptibilita
•komunikační dovednosti
•prezentační dovednosti a argumentace
•technické znalosti v oboru, orientace ve stavebnictví
•orientace v procesech projednávání staveb (inženýring)
•orientace v normách, v technických podkladech a projektech
•orientace v legislativě a předpisech (stavební zákon, PSP...)
•znalost práce na PC - MS Office
•znalost práce s CAD produkty (AutoCAD, Revit)

Výhodou:
•zkušenosti s velkými projekty (500 mil.+)
•praxe v zahraničí v oboru
•znalost AJ nebo NJ
•znalost BIM (Revit)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3548691  Datum zveřejnění: 27.11.2018