Provozní restaurace v horském hotelu 70 km od Vídně

Alpenhof Hotelbetriebs GmbH

Místo práce
Am Alpenhof 1, Steinhaus am Semmering, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
17.12.2018
Mzdové podmínky (brutto)
1600 euro čistého / 14 x ročně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme Vám pozici provozního restaurace v našem horském hotelu Alpenhof umístěném v lyžařském středisku Semmering/Stuhleck 70 km od Vídně.

Jedná se o příjemnou práci v mladém kolektivu našeho hotelu. Plynulá němčina slovem i písmem podmínkou !

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v mladém kolektivu
Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
Krásné místo pro práci v přírodě
Strava i ubytování v rámci smlouvy
Hlavní pracovní poměr

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost provozuje horský hotel Alpenhof umístěném v lyžařském středisku Semmering/Stuhleck 70 km od Vídně s dlouholetou tradicí. Tento hotel je nejlépe fungujícím v daném oblasti se stálou klientelou. Nabízíme Vám pracovní pozice v příjemném prostředi v obklopení krásné přírody.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3561522  Datum zveřejnění: 17.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1600 euro čistého / 14 x ročně