Chef de Partie

Alpha H.R. s.r.o.

Miesto práce
Salzburg, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Jún 2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient je známe zdravotné stredisko v Salzburgskej Tennengau (špecializované na pooperačnú ortopedickú rehabilitáciu) len niekoľko kilometrov od mesta Salzburg.
Centrum má klinickú časť, priestranné kúpele a moderné ubytovacie priestory s 500 lôžkami s primeraným stravovaním.

Na podporu riadenia kuchyne centra
hľadáme najskorší možný nástup
2x Chef de Partie (vedúci smeny)

Požiadavky:
• Ukončené vzdelanie ako kuchár
• Niekoľko rokov skúseností v podobnej pozícii
• Skúsenosti s diétnou kuchyňou (nízko cholesterolová a nízko-purínová diabetická diéta), ľahká diéta a redukované jedlo
• Ak nemčina nie je rodným jazykom - jazyková úroveň min B2
• Flexibilita
• Zodpovednosť
• Sociálna kompetencia

Úlohy:
• Nezávislé a zodpovedné varenie a vedenie malého tímu až 8 zamestnancov
• Spoločný návrh a realizácia kulinárskeho konceptu
• Presné varenie podľa receptúry a špecifikácie
• Zodpovedá za podávanie jedál z kuchyne
• Implementácia a kontrola stanovených a dohodnutých cieľov

Informácie o mzde

EUR 2.200 brutto, 14x

Ponúkame:
• Zaujímavá, rôznorodá oblasť činnosti
• Nezávislá a nezávislá práca v príjemnej atmosfére
• Pravidelné interné a externé školenia a možnosti ďalšieho vzdelávania
• Počiatočná mzda je najmenej EUR 2.200,-- hrubá / mesačná, 14x ročne
• Možnosť preplatenia podľa kvalifikácie a skúseností samozrejme!
• Veľmi flexibilný pracovný čas
• Ubytovanie je možné v prípade potreby
• Stravovanie zamestnancov (raňajky / obed / večera) za obstarávaciu cenu
• Bezplatné využívanie kúpeľov
• Bezplatné používanie všetkých fitness zariadení

Tešíme sa na Vašu žiadosť s fotografiou prostredníctvom e-mailu na adresu:
[email protected]
V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na +43 (0) 650 760 24 04
www.alpha-recruitment.at

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Alpha HR s.r.o. je personálna agentúra špecializujúca sa na zdravotníckych a operatívnych odborníkov pre rehabilitačné centrá a kliniky v Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku.

180
922 21 Ducové

ID: 3660518   Datum zveřejnění: 6.5.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   EUR 2.200 brutto, 14x