Porodní asistent/ka v Offenbachu + jazykový kurz německého jazyka

alpha Personal-Service GmbH

Místo práce
Offenbach am Main, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
31.07.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Poskytování komplexní ošetřovatelské péče v těhotenství, instrumentování při porodu, návštěvní služby u těhotných žen, šestinedělí, vedení ošetřovatelské dokumentace, cvičení pro ženy, výchovná a poradenská činnost v oblasti plánovaného rodičovství atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Ubytování zdarma
• Bezplatný kurz německého jazyka
• Měsíční jízdenku po Offenbachu
• Cestovní připojištění/ později zdravotní pojištění v Německu
• Příplatky za: noční, víkendy, svátky a přesčasy
• Osobní zákaznickou podporu v rodném jazyce

Informace o náboru

Podle úrovně znalosti německého jazyka se budete účastnit jazykového kurzu.
V průběhu bezplatných kurzů německého jazyka do úrovně A2 od nás dostanete finanční podporu 300€ měsíčně. Tento intenzivní kurz trvá 2-3 měsíce a uskuteční se v Offenbachu. Poplatky spojené s příjezdem do Offenbachu Vám uhradíme.
Po ukončení kurzu A2 s Vámi uzavřeme pracovní smlouvu s 15 hodinovou týdenní pracovní dobou. Nadále se budete zdarma účastnit německého kurzu do úrovně B2. Kurz bude zakončen jazykovou zkouškou, která je nutná k uznání Vašeho diplomu v Německu.
Po uznání vzdělání porodní asistentky s Vámi uzavřeme pracovní smlouvu na plný úvazek. Po celou dobu je Vám bezplatně zprostředkováno ubytování v Offenbachu.
Ozvěte se nám – tohle je Vaše šance!
Kontaktujte nás od pondělí do pátku od 08:00 do 17:00 hodin. Účast na kurzu je omezená. O termínech se prosím informujte emailem nebo telefonicky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

K přednostem firmy alfa Personal-Service GmbH patří kompetentní, přátelský a ohleduplný přístup k zaměstnancům.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Diplom o ukončení studia ve studijním programu porodní asistence / ošetřovatelství ve studijním oboru porodní asistentka (bakalář, Bc.) nebo Diplom o ukončení studia ve studijním oboru diplomovaná porodní asistentka (diplomovaný specialista, DiS.)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Alpha Personal-Service GmbH patří v současné době mezi přední poskytovatele profesionálních personálních služeb v Porýní ( Mohan ) v oblasti Administrativa & Technika a rozvoj, Výroba & Strojírenství, Zdravotnictví & Sociální péče a v Sasku v oblasti Zdravotnictví & Sociální péče. K přednostem firmy patří kompetentní, přátelský a ohleduplný přístup ke zaměstnancům, jakož i podpora v jejich profesionálním růstu.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3423792  Datum zveřejnění: 18.6.2018