Zdravotní sestra v Drážďanech + kurz NJ + byt + měsíčník + stipendium

alpha Personal-Service GmbH

Místo práce
Drážďany, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
375 - 450 Kč/hod.mzda se odvíjí podle pracovního nasazení a odpracovaných hodin

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na začátku se budete podle úrovně znalosti německého jazyka účastnit jazykového kurzu.
V průběhu kurzů německého jazyka do úrovně A2 od nás dostanete stipendium ve výši 300 € měsíčně. Tento intenzivní kurz se uskuteční v Drážďanech. Poplatky spojené s příjezdem do Drážďan vám uhradíme.
Po ukončení kurzu A2 s vámi uzavřeme pracovní smlouvu s 20 hodinovou týdenní pracovní dobou jako ošetřovatel/ka. Nadále se budete účastnit kurzu NJ do úrovně B2. Kurz bude zakončen jazykovou zkouškou, která je nutná k uznání vašeho vzdělání v Sasku.
Po uznání vaší kvalifikace s vámi uzavřeme pracovní smlouvu na plný úvazek (35 hodin týdně - na plný úvazek) jako všeobecná zdravotní sestra.

Po celou dobu je Vám bezplatně zprostředkováno ubytování v Drážďanech.
Práce je určená i čerstvým absolventům!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám (hradí alpha):
• Kurz německého jazyka až do úrovně B2
• Ubytování v Drážďanech
• Měsíční jízdenku po Drážďanech
• Cestovní připojištění
• Příplatky za: noční, víkendy, svátky a přesčasy
• Osobní zákaznickou podporu v srozumitelném jazyce

Informace o náboru

Ozvěte se nám – tohle je Vaše šance!
Kontaktujte nás od pondělí do pátku od 08:00 do 17:00 hodin. Účast na kurzu je omezená. O termínech příštích kurzů se prosím informujte emailem nebo telefonicky.
Těšíme se na Vás.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

nemocnice, kliniky, pečovatelské domovy, domovy seniorů, ambulantní zdravotní péče, domovy typu chráněného a podporovaného bydlení apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalosti jako (všeobecná) zdravotní sestra oborů:
- Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra
- Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra
- Střední zdravotnické školy a v posledních pěti letech tři roky praxe jako zdravotní sestra
- samostatná a odpovědná práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Alpha Personal-Service GmbH patří v současné době mezi přední poskytovatele profesionálních personálních služeb v Porýní ( Mohan ) v oblasti Administrativa & Technika a rozvoj, Výroba & Strojírenství, Zdravotnictví & Sociální péče a v Sasku v oblasti Zdravotnictví & Sociální péče. K přednostem firmy patří kompetentní, přátelský a ohleduplný přístup ke zaměstnancům, jakož i podpora v jejich profesionálním růstu.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3797103  Datum zveřejnění: 28.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 375 - 450 Kč/hod.mzda se odvíjí podle pracovního nasazení a odpracovaných hodin