Reagujte bez životopisu

Instalatér, topenář, vzduchotechnika, svářeč,strojní zámečník, pomocník.

AlphaConsult KG

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Po domluvě
Mzdové podmínky (brutto)
13,5 EUR/hod.Od 44 eur diet za jeden den + nadstardantně placené víkendy !!! Pro více info volejte. 13 plat. Odměny a bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U našich partnerů vás čeká zajímavá a rozmanitá práce. PRÁCE VÝHRADNĚ V BAVORSKU!
TEL: +420 608 964 199

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce na dobu neurčitou HPP
- Plat dle tarifu IGZ+ nadtarifní příplatek + diety
- Až 30. dní dovolené
- Zajištění ubytování (hradí si zaměstnanec z diet)
- Poskytnutí pracovního oblečení Engelbert Strauss.

Informace o náboru

Neváhejte nás kontaktovat pomocí telefoního čísla nebo přes whats up. NEJLÉPE NA NAŠEHO ČESKÉHO PRACOVNÍKA TEL: +420 608 964 199

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Práce po Bavorsku u německého klienta.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Německý jazyk - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vyučení v oboru nebo rovnocenné technické vzdělání s
příslušným technickým školením
- Aktivní a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
- Spolehlivost flexibilita
- Min. základní komunikační znalost NJ- běžná slovní
zásoba používaná v oboru nutná

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Alpha Consult KG. zaměstnává montéry po celém Německu v řemeslnických a průmyslových oborech jako svařování, strojírenství, elektroobory, instalatérství apod. U našich mezinárodních partnerů na Vás čeká zajímavá a rozmanitá náplň práce. +420 608 964 199

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4366168  Datum zveřejnění: 21.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,5 EUR/hod.