Reagujte bez životopisu

Pekař/ka

Alrichovo pekařství s.r.o.

Místo práce
Hájecká 131, Unhošť, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do malé rodinné pekárny v Unhošti sháníme pekaře na stálou noční směnu od neděle do čtvrtka 18:00 - 2:00. Požadujeme: Dochvilnost, spolehlivost, manuální zručnost, vyučení nebo praxe v oboru nutná. Volejte na 732 362 449

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost ubytování, práce v malém a příjemném kolektivu, možnost dovolené na horách, výplata vždy včas, dobré platové ohodnocení, možnost brigády a přesčasů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Praxe na pozici/v oblasti

1

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zaměřujeme se na výrobu celozrnných a vícezrnných výrobků, ke které používáme výhradně kvalitní certifikované mouky a ostatní suroviny dovážíme od prověřených dodavatelů v té nejvyšší kvalitě

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4101171  Datum zveřejnění: 11.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc