Fyzioterapeut v Kúpeľoch Česká republika

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.9.2022
35 000 - 45 000 Kč/mesiacpravidelné mesačné odmeny k základnej mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre viaceré luxusné welness hotely a kúpele v Čechách hľadáme fyzioterapeutov.

Momentálne máme veľký výber voľných pozícií v Prahe, Marianských Lážnach, Luhačoviciach, Kundraticiach, Libverdach a nové ponuky neustále pribúdajú.

Ubytovanie zdarma
Stravovanie zdarma, alebo minimálny poplatok
Možnosť turnusov 2 týždne práce , 2 týždne voľno
Motivačné odmeny
Preplatenie ďalšieho vzdelávania -vzdelávacích kurzov vo fyzioterapii
Možnosť kariérneho postupu
Veľký výber voľných pozícií
Práca v luxusnom prostredí a príjemnom kolektíve

Poprosíme zaslať Váš profesný životopis , fotografiu a kopiu vysvedčenia, alebo diplomu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

luxusné welness hotely a kúpele v Čechách

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vzdelanie v obore fyzioterapeut

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4389126  Datum zveřejnění: 27.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/mesiac