Можливість для людей з України

Fyzioterapeut Švajčiarsko - 30 km od Zurichu

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
4 200 - 5 800 EUR/mesiaczákladný plat je 4200 CHF brutto plus provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre súkromnú rehabilitačnú kliniku hľadáme fyzioterapeuta,/ku . Klinika sa zaoberá klientami, ktorí potrebujú rehabilitáciu po operaciach, neurologických ochoreniach/ napr. mrtvica/ a všeobecnou rehabilitáciou. Platové ohodnotenie je 4200 CHF/ brutto mesačne % z obratu v priemere do 5800 CHF brutto, ak už má fyzioterapeut uznané vzdelanie vo Švajčiarsku. Pokiaľ fyzioterapeut nemá uznané vzdelanie je platové ohodnotenie 3800 CHF brutto. Klinika je nápomocná pri uznaní vzdelania, vybavovania povolenia, banky a poistení, hľadaní ubytovania .

Klinika pomôže so zabezpečením ubytovania, vybavenia povolenia, účtu , uznania vzdelania, pokiaľ je to potrebné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

súkromná klinika vo Švajčiarsku

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4463425  Datum zveřejnění: 9.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 200 EUR/mesiac