Specialista na oddělení škod (JPO03495)

Alza.cz a.s

Místo práce
Do Čertous 1, Praha - Horní Počernice, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Práce v našem interním systému - zpracování požadavků, které k nám přicházejí např. z call centra
- Komunikace napříč celou firmou a s našimi dopravci
- Hlášení škodních událostí a problémů se zásilkami
- Kontrola kamerových záznamů ze skladu a dohledávání příčin problémů, které nám vznikají
- Řešení skladových a daňových dokladů
- Objednávání svozu zboží
- Zpracovávání stížností

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost pracovat pro jedničku na trhu v IT a internetovém obchodování
Samostatnou práci a hlavně kreativní práci, při které se učíš každý den něco nového
Možnost kariérního růstu, v Alza.cz nezůstáváme dlouhodobě na jedné pozici
Našim zaměstnancům nabízíme i jazykové kurzy, Multisport karty a další super benefity.

Informace o náboru

Naše teamleaderka Tereza hledá do své osmi členné jednotky "vyšetřovatelů" nového parťáka. :)
Najdete je v kanceláři v Praze - Horních Počernicích.
Tým APEX řeší problémy se zásilkami, přepravci a škodní události. Tvoří tým, který dokáže online poradit v celé škále problémů a vyřešit bezpočet otázek a požadavků v této oblasti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ideální kandidát/ka?
-Pracoval/a v logistice a vyzná se tedy v jejich procesech, není podmínkou.
-Nebojí se zvednout telefon.
-Gramatiku zvládá na jedničku, protože psaní emailů bude každodenní náplní práce.
-S počítačem je kamarád/ka a Excel je pro něj/ni naprostá hračka.
-Samostatnost je jeho/její druhé jméno a angličtinu zvládá alespoň na mírně pokročilé úrovni.
-Nezalekne se ani toho nejvíce složitého případu a je dostatečně trpělivý/á na to, aby zvládl/a příčinu problému dohledat.
-Angličtinu ovládá alespoň na takové úrovni, aby porozuměl/a psanému textu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Alza.cz je lídr v oblasti internetového prodeje s 21letou historií a inovátor v e-commerce. V roce 2014 expandovala do celé Evropy. Aktuálně zaměstnává přes 900 odborníků, provozuje 7 eshopů, 6 mobilních aplikací, 45 prodejen i vlastní řešení pro bezkontaktní výdej zboží AlzaBox.
ID: 3178917  Datum zveřejnění: 5.9.2017