Teamleader pro oddělení reklamací

Alza.cz a.s

Do Čertous 2658/1, 193 00 Praha 9, Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení 10 členného týmu
- zodpovědnost za rozvoj a motivování podřízených pracovníků
- plnění stanovených KPI- hledání nových cest, jak zvýšit výkonnost oddělení
- řešení operativy spojené s prací na oddělení
- komunikace napříč firmou – řešení požadavků ostatních oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- skvělý sehraný tým, ve kterém je radost pracovat :)
- zázemí jedničky na trhu, firmy, která rychle roste i na EU trhu!
- neustálé vzdělávání a rozmanitou práci
- velice zajímavé finanční ohodnocení
- přístup k nejmodernějším technologiím
- možnost kariérního růstu, jsme otevřeni interním přesunům v rámci firmy
- pestrou škálu benefitů (např. jazykové kurzy, zaměstnanecké slevy, relax místnost, vstupenky do ZOO, příspěvek na obědy a pro milovníky sportu např. Multisport kartu, na centrále je pak možný přístup do firemní posilovny, nebo na lezeckou stěnu)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- lídr, který dříve lidi vedl, ale i motivoval, učil a posouval
- má velmi dobré komunikační dovednosti
- nebojí se převzít zodpovědnost a plnit stanovené cíle
- rád hledá nové cesty a nebojí se změn
- má přirozenou autoritu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Alza.cz je lídr v oblasti internetového prodeje s 21letou historií a inovátor v e-commerce. V roce 2014 expandovala do celé Evropy. Aktuálně zaměstnává přes 900 odborníků, provozuje 7 eshopů, 6 mobilních aplikací, 45 prodejen i vlastní řešení pro bezkontaktní výdej zboží AlzaBox.
ID: 3187061  Datum zveřejnění: 13.9.2017