Vedoucí směny (Horní Počernice)

Alza.cz a.s

Místo práce
Jateční 33a, 170 00 Praha 7, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vedení týmu skladníků
- Zodpovědnost za včasnou expedici zásilek
- Zajištění plnění stanovených cílů a kvalitativních ukazatelů
- Řešení nestandardních situací
- Odpovědnost za pořádek ve skladu v rámci normy 5S
- Zpracovávání hodnocení podřízených zaměstnanců
- Řešení denních provozních situací
- Aktivně se podílet na procesu trvalého zlepšování
- Spolupráce s ostatními odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí silné firmy - jedničky na trhu v IT
- Možnost získávání cenných zkušeností a praxe
- Možnost dalšího postupu a vzdělávání
- Možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti
- Dobré finanční ohodnocení závislé na Vašem výkonu
- Práci v přátelském kolektivu
- Zaměstnanecké výhody (slevy na nákup zboží, jazykové kurzy, karta multisport benefit, příspěvky na obědy, atd.)

Informace o náboru

Víme, že lidé jsou základem úspěchu každé firmy. Hledáme proto výrazné osobnosti s chutí do života, které mají neotřelé nápady, rády na sobě pracují, mají rády výzvy a skvěle odvedená práce jim dělá dobře. Přidejte se na palubu Alza, aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí směny skladu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání
- Zkušenosti na vedoucí pozici v logistice
- Zkušenost s vedením a motivací týmu
- Přátelské vystupování, komunikativnost
- Pracovitost a zápal pro věc
- Odolnost vůči stresu, logické uvažování
- Vysokou míru odpovědnosti a samostatnosti
- Znalost projektového řízení výhodou
- Znalost Microsoft Office (Excel na dobré úrovni)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Alza.cz je lídr v oblasti internetového prodeje s 21letou historií a inovátor v e-commerce. V roce 2014 expandovala do celé Evropy. Aktuálně zaměstnává přes 900 odborníků, provozuje 7 eshopů, 6 mobilních aplikací, 45 prodejen i vlastní řešení pro bezkontaktní výdej zboží AlzaBox.
ID: 3205782  Datum zveřejnění: 4.10.2017