Admnistrativní podpora na skladu

Alza.cz a.s

Místo práce
Úžice u Kralup nad Vltavou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 28 000 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Práce s interním informační systémem
* Řešení storno dokladů a sald, faktur, vratek a zasílání osobních balíků, řešení škodních událostí, dotazů zákazníků apod.
* Manipulace se zbožím na skladě (dohledávání ztracených zásilek, zasílání balíků, ověřování správností lokací apod. )
* Spolupráce při inventurách
* Komunikace napříč celou firmou

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zaměstnání v Alza.cz - vyhráli jsme 2. místo v žebříčku „100 obdivovaných firem České republiky roku 2018“
* Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatními
* Možnost osobního růstu, školení a dalšího vzdělávání
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Další zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.)

Informace o náboru

Naše administrativní podpora se stará o bezproblémový chod našich skladů od počítače. Pokud se chceš stát součástí našeho administrativního týmu, měl bys být tak trochu detektiv, který nemá problém se prohánět v teplákách po skladu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Ostatní znalosti

Skladové hospodářství - Základy

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Základní znalost MS Office, především Excel (víš co to je kontingenční tabulka?)
* Dobré komunikační schopnosti
* Cit pro pečlivost
* Samostatnost a odpovědnost v krvi :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Alza.cz je lídr v oblasti internetového prodeje s 21letou historií a inovátor v e-commerce. V roce 2014 expandovala do celé Evropy. Aktuálně zaměstnává přes 900 odborníků, provozuje 7 eshopů, 6 mobilních aplikací, 45 prodejen i vlastní řešení pro bezkontaktní výdej zboží AlzaBox.
ID: 3719057  Datum zveřejnění: 17.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 000 - 28 000 Kč/hod.