Customer Care with Hungarian

Alza.sk s. r. o.

A munkavégzés helye
Holešovice, Prága - Praha
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Ihneď/Dohodou

Csatlakozz hozzánk!

Szeretnél egy stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő és már most piacvezető cseh cégnél dolgozni ? Értékeljük az egyéni hozzáállást, rugalmasságot és tapasztalatot. Jelentkezz ma és lépjünk együtt tovább.

A feladatod a következőkre terjed majd ki:
- 5 csillagos telefonos ügyfélszolgálat, bejövő információk és adotok ellenőrzése az Alza saját fejlesztésű szoftverével.
- Ügyfelek tájékoztatása, türelmes segítségnyújtás, kérdések megválaszolása.
- Részvétel tréningeken, árukészlet ismeret bővítése.

Reméljük, hogy hamarosan üdvözölhetünk a csapatunkban!

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit nyújtunk:
- Munkalehetőség egy jól ismert és sikeres cégnél, amely piacvezető az informatikai szektorban
- Lehetőség személyes és professzionális fejlődésre
- Barátságos munkakörnyezet
- Céges juttatások (nyelvtanfolyam, egészség program, fitness terem az irodában,...stb)

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Szükséges kompetenciák:
- Kíváló szóbeli kommunikáció
- Kíváló telefonos kommunikáció
- Ügyfél központúság
- Részletekre való odafigyelés
- Többféle feladat egyidejű menedzselése
- Probléma megoldási készség
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Hajlandóság 12 órás műszakra ( hosszú hét-rövid hét)
- Termékleírások fordítása (proofreading) az eredeti cseh vagy a már elkészített angol nyelvű termékleírások alapján

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Alza.sk s. r. o. je slovenské zastúpenie najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 350 zamestnancami v SR a ČR, jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame špičkové ceny, tisícky položiek k dodaniu do druhého dňa, špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Usilujeme sa stať jednotkou na slovenskom trhu, rovnako ako v Českej republike. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, ovládajúcom oblasť IT a v neposlednom rade zázemie silnej a stabilnej spoločnosti. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.
ID: 3168186  Datum zveřejnění: 23.8.2017