Reagujte bez životopisu

Operátor Nemecko 15€ hod. až 16 € hod. (Erfurt) Nemecký jazyk nutný

AM Prestige s.r.o.

Miesto práce
Erfurt, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor Nemecko 15€ hod. až 16 € hod. (Erfurt) Nemecký jazyk nutný.

Náplň práce:

  • Práca na výrobnych lisoch a laserov pre automobilový priemysel
  • Vizualna kontrola výrobkov
  • Práca v 3 až 4 zmenej prevádzke
  • Nemecka pracovná zmluva.
  • Platene presčasy +25%
  • Príplatky za prácu cez víkend +50%
  • Práca len pre mužov.

Hľadáme mladých ľudí, ktorí chcú pracovať na pozícii Operátora v Nemecku. U nás budeš obsluhovať výrobné stroje, robiť vizuálnu kontrolu výrobkov a pracovať v 3 až 4 zmenej prevádzke. Naša firma ti ponúka nemeckú pracovnú zmluvu, platene presčasy a príplatky za prácu cez víkend. Je nutné mať znalosť nemeckého jazyka.

Typický deň na tejto pracovnej pozícii zahŕňa obsluhu výrobných strojov a kontrolu výrobkov. Pracovná doba je typicky 3 až 4 zmeny v prevádzke.

  • Zabezpečené ubytovanie v mieste pracoviska
  • Mesačné bonusy vo výške 200 €
  • Možnosť zlepšenia svojich jazykových schopností v nemeckom jazyku
  • Zaujímavá pracovná pozícia s možnosťou kariérneho postupu
  • Flexibilná pracovná doba a možnosť odpracovať nadčasy

Informácie o výberovom konaní

Lucia Kovačová
Tel: +421 949 500 775
Email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

významný výrobca v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Znalosť nemeckého jazyka nutná
  • Práca vhodná len pre mužov
  • Dobrý zdravotný stav potrebný
  • Chuť pracovať v zahraničí žiaduca
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť nutné
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Zručnosť s obsluhou strojov výhodou
  • Tímový hráč so schopnosťou pracovať samostatne

Chceš zarobiť dobre a zároveň si vyskúšať prácu v zahraničí? Máš skúsenosti s obsluhou strojov a vieš sa dobre prispôsobiť novému prostrediu? Ak áno, tak táto pracovná pozícia je pre teba ako stvorená! Pošli nám svoj životopis a začni novú kariéru ešte dnes.

AM Prestige je dcerská spoločnosť zavedenej nemeckej personálnej agentury AMD zeitarbeit GmbH zo sídlom v Regensburgu, pre ktoru zabezpezpečuje personálne služby. Naša spoločnosť kompletne plní požiadavky nemeckých klientou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Kováčová
Tel.: +421949500775
E-mail: poslať životopis
ID: 4830089  Datum zveřejnění: 14.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac