Reagujte bez životopisu

Vodič VZV, Nemecko Regensburg 15 €/hod. až 16€/hod. Nemecký Jazyk nutný

AM Prestige s.r.o.

Miesto práce
Regensburg, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiacmesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hľadáme vodiča VZV s nutnou znalosťou nemeckého jazyka pre prácu v automobilovom priemysle v Regensburgu, Nemecko.
  • Platíme od 15 €/hod. až 16 €/hod.
  • s možnosťou nadčasov a príplatkami za soboty, nedele a nadčasy.
  • Naši zamestnanci majú nemeckú pracovnú zmluvu.
  • nemecký dochodkový systém.
  • Typická náplň práce zahŕňa prácu na VZV v 3 zmenovej prevádzke a nutnú prax na VZV.
  • Typická pracovná doba pre pozíciu vodiča VZV je 8 hodín denne, v 3 zmenovej prevádzke.

  • Máš zabezpečené ubytovanie v krásnom meste Regensburgu, takže sa môžeš sústrediť na prácu a spoznávať nových ľudí.
  • Zarobíš si 15 €/hod. až 16 €/hod., čo ti umožní plánovať si svoje výdavky a splniť si svoje sny.
  • Môžeš si rozšíriť svoje jazykové zručnosti a zdokonaliť sa v nemčine, čo ti môže pomôcť pri budúcich pracovných príležitostiach.
  • Dostaneš príležitosť pracovať v dynamickom a rýchlo sa rozvíjajúcom sa prostredí, kde sa neustále učíš nové veci a získavaš skúsenosti.

Informácie o výberovom konaní

Lucia Kovačová
Tel: +421 949 500 775
Email. [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

významný vyrobca v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

vodič VZV

Počet rokov praxe

5

nutna znalosť Nemeckého jazyka

prax na VZV

dobrý zdravotný stav

chuť pracovať v Nemecku

AM Prestige je dcerská spoločnosť zavedenej nemeckej personálnej agentury AMD zeitarbeit GmbH zo sídlom v Regensburgu, pre ktoru zabezpezpečuje personálne služby. Naša spoločnosť kompletne plní požiadavky nemeckých klientou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Kováčová
Tel.: +421949500775
E-mail: poslať životopis
ID: 4830096  Datum zveřejnění: 14.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac