Regionální odborný poradce - oblastní manažer prodeje

AMALGEROL CZ s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
03/2022
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 EUR/měsícPlatové ohodnocení je tvořené uvedenou fixní složkou + další pohyblivou výkonnostní složkou.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v oblasti přímého prodeje zemědělcům ve vašem regionu?
Jste zvyklí pracovat samostatně a máte k dispozici Home Office?
Pak pro vás máme vhodnou nabídku.
Naše mateřská rakouská společnost vyrábí biostimulanty, přípravky pro péči o zvířata a speciální hnojiva pro zemědělství.
Působíme již několik desetiletí ve 30 zemích Evropy, Afriky a také v USA a v Kanadě.
Na Slovensku, v ČR a Maďarsku se naše výrobky prodávají již více než 25 let.

Každodenní činností našich kolegů je především :
- Budování dodavatelsko-odběratelských vztahů, distribučního systému, zákaznického povědomí značky s cílem dosažení co nejlepší pozice a prodejních výsledků na trhu.
- Aktivní podpora stávajících a vyhledávání nových zákazníků.
- Přímá účast při pořádání zákaznických akcí, na výstavách, polních dnech a seminářích.
V případě odpovídajících výsledků je z inzerované pozice možný postup na vedoucího teamu SK.

Od vhodného kandidáta na tuto pozici očekáváme :
- Praktické zkušenosti s prodejem zemědělských nebo podobných produktů.
- Aktivní, samostatná práce a samostatné plnění cílů a plánů.
- Ambice a odhodlání.
- Kontakty na zemědělské zákazníky v regionu vítány.
- Schopnost komunikovat v angličtině nebo němčině, maďarština výhodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Dlouhodobá spolupráce v plném zaměstnaneckém pracovním poměru ve slovenské dceřinné společnosti
- Atraktivní platové ohodnocení tvořené fixní a pohyblivou výkonnostní složkou bez zastropování.
- Podpora mezinárodní skupiny a kolegů (hlavně z SK, ČR i AT) s desítkami let praktických zkušeností.
- Rozsáhlé know-how v oboru, řada exklusivních - mateřskou firmou vyráběných produktů.
- Udržitelný sortiment výrobků v silně rostoucím segmentu trhu.
- Samostatná práce v rámci vlastního regionu, společně v týmu SK a ČR.
- Možnost kariérního postupu.
- Služební vůz i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, pružná pracovní doba.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Praktické zkušenosti s prodejem zemědělských nebo podobných produktů.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma HECHENBICHLER GmbH je jedním z vedoucích dodavatelů listových hnojiv a výrobců
stimulačních přípravků v Rakousku a je v tomto oboru významným dodavatelem i v dalších zemích Evropy i mimo ni. V České a Slovenské republice působí pod hlavičkami firem AMALGEROL CZ a AMALGEROL SK.

Zárukou kvality a profesionálního přístupu k problematice výživy rostlin je i historie přípravků AMALGEROL jejichž zrod se datuje ke konci Druhé světové války. Od doby vzniku nebylo třeba výrazně zasahovat do složení přípravků, jelikož zemědělská praxe prokázala stále trvající výjimečnost i v nabitém konkurenčním prostředí.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4205923  Datum zveřejnění: 10.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc