2018 Placená stáž v oddělení lidských zdrojů

Amazon

Miesto práce
Lokalita: Dobrovíz, cca 15 km od Prahy, Praha
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Ponúkaný plat (brutto)
981.26-1020.51 EUR/YEAR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lokalita: Dobrovíz, cca 15 km od Prahy

Je tvým cílem dozvědět se něco o tom, jak pracují ty nejlepší týmy lidských zdrojů?

Co takhle stát se až na 6 měsíců součástí ambiciózní, rychle expandující společnosti zaměřené na e-commerce?

Upřednostňovaná kvalifikace: Máš trpělivost a odolnost vůči stresu, můžeš pracovat a vynikat v prostředí, které je někdy různorodé, plnit krátké termíny a v případě potřeby měnit priority svých pracovních úkolů, Máš pracovní zkušenosti z dřívějška (mohla by to být stáž nebo brigáda).Budeme se těšit se na tvou přihlášku, pokud možno v angličtině.

Můžeš nám pomoci v rozvoji nových strategií, které by přilákaly potenciální nové kolegy. Také můžeš přiložit ruku k dílu při zavádění programů a iniciativ pro získávání budoucích kolegů. Tvůj tým bude mít příležitost zapojit se do kontrolování procesů a pomáhat při širším úsilí o interní komunikaci či analyzovat velké objemy dat umožňující provádět rozhodnutí, která ovlivní zaměstnance v celé společnosti. Tvůj tým by také mohl proaktivně přispívat a napomáhat při vytváření plánů školení a školicích materiálů. Bude to přínosem pro širší týmy lidských zdrojů a umožní jim to zaměřit se na rozvoj různých skupin zaměstnanců v rámci Amazonu.

O tobě:Hledáme budoucí šampiony do nejrůznějších týmů v oblasti lidských zdrojů: lidi, kteří se nebojí vyhrnout si rukávy a ponořit se od prvního dne do jedinečného projektu, který jim svěříme.Základní kvalifikace: V současné době studuješ na univerzitě minimálně druhý ročník oboru zaměřený na lidské zdroje, ekonomiku, marketing, společenské vědy, humanitní vědy nebo podobný obor. Máš výborný ústní a písemný projev v češtině a angličtině. Máš povolení k práci v České republice včetně všech případných víz. Jsi ochoten/a a schopen/na pracovat 3 až 6 měsíců, mít flexibilní pracovní dobu, pracovat na směny a dle potřeby. Máš zájem o lidi a dokážeš jít nad rámec svých povinností a uspokojit tak interní či externí zákazníky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Amazon je zamestnávateľ, ktorý poskytuje rovnaké príležitosti. Pevne veríme, že zamestnávať rozmanitú pracovnú silu je kľúčom k nášmu úspechu. Rozhodnutia o prijatí do zamestnania robíme na základe vašich skúseností a zručností. Vieme oceniť vaše nadšenie objavovať, vynachádzať, zjednodušovať a budovať.Spoločnosť Amazon berie ochranu vašich osobných údajov vážne a rešpektuje zákony EÚ aj miestne zákony na ochranu údajov. Ak s tým nevyjadríte svoj nesúhlas, predložením svojho životopisu dávate spoločnosti Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva, povolenie na uchovanie vašich osobných údajov v elektronickej databáze prevádzkovanej spoločnosťou Amazon Corporate LLC. v USA alebo niektorou z jej pridružených spoločností na účely posudzovania vašej vhodnosti na túto alebo budúce voľné pracovné pozície a na realizáciu procesu vášho prijímania do zamestnania.Ak by ste sa kedykoľvek rozhodli, že chcete, aby boli vaše osobné údaje odstránené, stačí o tom informovať spoločnosť Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva. Spoločnosť Amazon bez vášho súhlasu neposkytne vaše osobné údaje žiadnej tretej strane. V rámci procesu pohovoru vás môže spoločnosť Amazon požiadať o povolenie na to, aby spoločnosť Amazon, ktorá prijímacie konanie vykonáva, mohla samostatne overiť údaje týkajúce sa vašej žiadosti a vaše osobné údaje prostredníctvom tretej strany, ktorá takéto služby poskytuje.

Adresa spoločnosti

Amazon
-
- -
ID: 3278581   Datum zveřejnění: 4.1.2018