Montážní Technik (zakázková výroba)

AMCON Europe s.r.o.

Místo práce
Za tratí 207, Chrášťany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.9.2022
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsícRoční bonus dle dosažených výsledků (zpravidla ve výši 1 měsíční mzdy) Placené přesčasy Možnost čerpání záloh Stravenkový paušál - čistých 55 Kč k výplatě za odpracovaný den + dovážky teplých obědů dle vlastního výběru přímo do místa pracoviště

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lehká montážní práce ve stabilní mezinárodní firmě (40 zaměstnanců) - Mechanická montáž komponentů jedinečných japonských strojů určených k čištění a odvodňování kalů a nečistot.

Moderní, čisté a bezhlučné pracovní prostředí.

Jednosměnný provoz s možností flexibilních začátků - směny: pondělí - pátek: 7:00 – 15:30

Lokalita: Malá výrobní hala hala 10 min od metra Zličín (Za Tratí 207, Chrášťany, Praha - západ).

CO U NÁS BUDETE ĎELAT:
Provádět mechanickou montáž unikátních japonských strojů určených pro odvodňování kalů (montáž od jednotlivých komponentů až po finální produkt, nejde o pásovou výrobu) + testování strojů

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
• Manuální zručnost
• Výhodou schopnost orientovat se ve čtení technických výkresů
• Výhodou minimálně 1 rok zkušeností z výroby
• Zodpovědnost, schopnost organizovat si práci a týmového ducha
• Výhodou Výuční list nebo středoškolské vzdělání z oboru strojírenství, strojní mechanik, elektrotechnik apod.
• Čeština (úroveň rodilého mluvčího)
• Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME:
Pracovní smlouva na HPP na dobu neurčitou
Zaměstnání ve stabilní firmě, která pozitivně přispívá k ochraně životního prostředí a udržitelnosti v souvislosti s vodními zdroji
Od začátku budete kmenovým zaměstnancem, lidé od nás neodcházejí po pár týdnech.
Roční bonus dle dosažených výsledků (zpravidla ve výši 1 měsíčního platu)
25 dnů dovolené za kalendářní rok
3 dny sick days za kalendářní rok
Jednosměnný provoz od 8:00 do 16:30 s možností flexibilního posunu pracovní doby
Práce bez nočních směn a s volnými víkendy
Placené přesčasy
Možnost čerpání záloh
Stravenkový paušál - čistých 55 Kč k výplatě za odpracovaný den + dovážky teplých obědů dle vlastního výběru přímo do místa pracoviště
Zóna odpočinku - fotbálek, stolní tenis, šipky
Zdarma teplé i studené nápoje na pracovišti (včetně kvalitního profi kávovaru)
Mladý a přátelský kolektiv
Profesní rozvoj (např. jeřábnický kurz, vazačský kurz, řidič VZV apod.)
Příspěvek na kurzy angličtiny pro zaměstnance
Příspěvek na Multisport kartu
Zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky
Volné parkování nebo zdarma kyvadlovou dopravu z metra Zličín k nám do areálu (10 minut jízdy)

Informace o náboru

V případě zájmu se nám, prosím, pošlete svůj životopis na email níže nebo se ozvěte telefonicky na 608 038 203.

Více informací na naši webových stránkách: https://www.amcon-eu.com/cs/

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

výroba, strojírenství

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme malá výrobní společnost působící v oblasti čištění odpadních vod s více než 40letou historií. Díky našemu unikátnímu stroji, který montujeme z dodaných součástek, nabízíme řešení problémů se znečištěním vody ve více než 70 zemích světa.
Naše centrála sídlí v Japonsku a pro naši pobočku v Praze hledáme motivované lidi, kteří se mohou připojit k našemu rostoucímu týmu.
ID: 4403649  Datum zveřejnění: 16.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc