Samostatný účetní

AMD PARTNER s.r.o.

Místo práce
Dolnoveská 198, 76316 Fryšták, Zlínský kraj, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zaměstnance na pozici SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ s náplní práce:
- Samostatné účtování jednotlivých účetních operací finančního účetnictví.
- Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence.
- Výpočet DPH a vypracování daňových přiznání.
- Zajištění inventarizace majetku a závazků.
- Spolupráce s Daňovým oddělením při zajišťování agendy některých daní.
- Samostatné vypracovávání kvartálních a ročních závěrek účetních společností.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost dalšího růstu a rozvoje
- zajímavé platové ohodnocení
- roční bonus
- další benefity

Informace o náboru

V případě zájmu nám prosím pošlete Váš životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na pohovoru Vás moc rádi přivítáme, pokud splňujete tyto požadavky:
- Máte dobrou znalost účetních standard a postupů.
- Ovládáte podvojné účetnictví.
- Znalost problematiky DPH, DPPO, majetku organizace (odpisy, inventarizace), schopnost myšlení v celopodnikových souvislostech.
- Dobrá uživatelská znalost práce na PC – MS Excel vyšší uživatelská úroveň, a ostatní programy Microsoft Office .
- Pečlivost, schopnost samostatně pracovat, preciznost a flexibilita Vám nejsou cizí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Velkoobchod s pracovními oděvy
Strojní vyšívání
Montáž kabelových svazků
ID: 3314117  Datum zveřejnění: 20.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou