Manažer studia - Centrum zdraví a krásy Amibeauty®

AMISPOL s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
16.07.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25000 + provize ze zisku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Centrum zdraví a krásy Amibeauty® přijme manažerku studia. Požadujeme minimálně ÚSO vzdělání s maturitou a praxí min 2 roky na podobné pozici. ŘP „B“. Jazyková vybavenost AJ a DE výhodou. Nabízíme práci v příjemném prostředí s množstvím firemních benefitů. Náplň práce: Kompletní řízení studia včetně veškeré obchodní a marketingové činnosti. Svá CV nám zasílejte emailem. Odpovídající kandidátky vyzveme k osobnímu pohovoru. Kontakt: Lucie Kopcová. Centrum zdraví a krásy - Amibeauty®, Tovární 1378/40, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: 608 300 072, 475 511 100 Email: [email protected], www.amibeauty.cz

Zaměstnanecké výhody, benefity

telefon, notebook, stravenky, služební auto

Informace o náboru

Životopisy zasílejte prosím na email: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obchod, marketing, ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
POHODA - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe v oblasti vedení malého týmu, samostatnost, spolehlivost, flexibilnost, komunikativnost, příjemné vystupování, obchodní a marketingové zkušenosti, prezentační schopnosti, praxe v oboru výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AMIBEAUTY Studio krásy a zdraví - masáže, kosmetika, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, solarium, vibrační plošiny a další služby

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3430894  Datum zveřejnění: 25.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 + provize ze zisku