Reagujte bez životopisu

Operátor výroby - montážní dělník s ubytováním zdarma

AMOSA s.r.o.

Místo práce
Strakonice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Využij možnosti pracovat na zakázce MINIMÁLNĚ DO ROKU 2027!
Společnost působící v oblasti automotive hledá operátory výroby/montážní dělníky!
Náplní práce je obsluha strojů (pila, svařovací robot, lis, ohýbačka) - jednoduchá manuální práce.
Dále mezi náplně práce patří obsluha leak testu, kontrola kvality svárů, obsluha CNC strojů, také jednoduchá manuální práce, zakládání a vykládání dílů z mašiny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda až 140,-/hod (čistého)
Možnosti týdenních záloh již po prvním odpracovaném týdnu
Ubytování zdarma, či příspěvek na dopravu 100-150Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost působí ve výrobě součástí automotive

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost
Ochota učit se novým věcem
Ochota pracovat ve směnném provozu
Čistý RT
Dobrý zdravotní stav - práce ve stoje

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3838980  Datum zveřejnění: 30.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc