Rovnač 220-250 Kč/hod

AMOSA s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu pracovníku přijmeme rovnače, ubytování ti poskytneme a nabídneme mnoho dalších výhod ☺ tak neváhej kontaktovat našeho koordinátora!

Náplní tvé práce bude:
- rovnání svařovaných podskupin tepelně za pomocí kyslíkoacethylenové soupravy nebo mechanicky za studena
- rovnání konstukci a velkých ploch

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
- plat: 220 –250 kč/hod. v čistém + bonusy a po zapracování navýšení
- možnost týdenních záloh
- zajištěné ubytování zdarma či příspěvek na bydlení
- 2–3 směny

Aktuální místo výkonu práce je Liberecký kraj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Rovnač pro vlakovou dopravu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- SŠ vzdělání výhodou, nikoliv podmínkou
- praxe jako rovnač
- spolehlivost a samostatnost
- ochota pracovat!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3849187  Datum zveřejnění: 15.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc