Reagujte bez životopisu

Finální kompletace a balení dílů s ubytováním zdarma

AMOSA s.r.o.

Místo práce
Vysočina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podílej se na finální expedici výrobků do celého světa!
Společnost působící v automotive hledá posilu pro svůj projekt v Kamenici. Neváhej nás kontaktovat.

Co bude náplní tvé práce?
Finální montáž hotových dílů a následné balení těchto dílů dle balícího postupu.
Tvá pracovní doba bude 7,5 hod v třísměnném provozu s možností přesčasu a volnými víkendy.
A mimo jiné máš i možnost se stravovat v areálu společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabízíme?
Mzda 18.000-28.000,- Kč
V případě potřeby máš možnost zálohy už po prvním odpracovaném týdnu.
Neváhej využít ubytování zdarma, a to pouze 3 minuty pěší chůze od závodu.
Pokud dojíždíš, přispějeme ti!
Navíc, po zaškolení získáš i výkonnostní prémie.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba svařovaných, lisovaných, ohraňovaných, laserovaných dílů a ohýbání trubek pro automobilový, zemědělský, železniční průmysl a nákladní dopravu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od tebe požadujeme?
Manuální zručnost
Je potřeba výpis ze zdravotní dokumentace, samostatnost, spolehlivost.
Praxe na obdobné pozici výhodou (ne podmínkou)
Práce vhodná spíše pro ženy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3860603  Datum zveřejnění: 31.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc