KFC Folmava - hledá nové parťáky! (od 117-/hodinu)

AmRest s.r.o.

Místo práce
Horní Folmava, Okres Domažlice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.10.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Momentálně hledáme nové parťáky na plný úvazek i zkrácený úvazek na pozice –
KUCHAŘ, který bude zpracovávat naše čerstvé maso dle originální receptury,
PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde se připravují sendviče a přílohy,
OBSLUHA HOSTŮ, kde budeš poskytovat ten nejlepší zákaznický servis.

V případě dojezdu z okolních vesnic - doprava zajištěna

Čeká Tě u nás naprosto unikátní firemní kultura, ve které je „všechno možné“. Jednáme na rovinu, za poctivou práci dostaneš poctivou odměnu a vždy i něco navíc! Vážíme si našich zaměstnanců a dodržujeme závazek k lidem. Pokud i Ty sdílíš stejné hodnoty, nejspíš nám to bude klapat :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smlouva na dobu NEURČITOU a jistota mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci
- Spropitné, jednorázový bonus 10 000,- ve formě náborového příspěvku
- Příplatky za práci v noci 10%, o víkendech 10%, ve svátky 100%
- Možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání
- Širokou škálu firemních benefitů – zvýhodněné tarify O2 Family,
výhody v rámci našich značek po celém světě (KFC, Starbucks, Burger King),
jídlo na směně za pár kaček (hladovět Tě rozhodně nenecháme

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Být týmovým hráčem
- Být pozitivně orientovaný na hosty
- Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě
- Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CO DĚLÁME?

Jdeme ve stopách našeho prvního Superhrdiny Harlanda Sanderse, který již v roce 1940 objevil úžasný recept 11-ti druhů bylin a koření našeho originálního kuřete. Od té chvíle je našim posláním chránit tajemství toho skvělého receptu a doručovat potěšení z jeho chuti našim Hostům.

A jak to děláme? – Úspěchů dosahujeme hlavně díky našim Super týmům, kam zapadne každý, kdo chce objevit svou skrytou super schopnost. No, a to je podle nás skutečný důvod, proč do toho s námi jít – nejen že se u nás každý stane ochráncem velkého tajemství, ale ještě mu pomůžeme objevit jeho super schopnost!
ID: 3220751  Datum zveřejnění: 20.10.2017