Směny 17:00 až 1:00 v Pizza Hut Vokovice Evropská

AmRest s.r.o.

Místo práce
Evropská 115, Praha 6-Vokovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Měl bys být týmový hráč s pozitivní energií :-)
- Měl by být na tebe spoleh
- Měl bys odpracovat aspoň 20 hodin za týden

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nabízíme hned smlouvu na dobu neurčitou
- Pracovní dobu si můžeš naplánovat podle sebe
- Dostaneš příplatky za práci o víkendu a ve státní svátek
- Spropitné a bonusy z tržby restaurace
- Jídlo na směně za pár kaček
- Výhody v rámci našich značek (KFC, Burger King, Starbucks)
- Možnost růstu na vedoucí pozice
- Získáš odměnu za doporučení kamaráda
- Zajímavé teambuildingy a jiné mimo pracovní aktivity :-)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CO DĚLÁME?

Jdeme ve stopách našeho prvního Superhrdiny Harlanda Sanderse, který již v roce 1940 objevil úžasný recept 11-ti druhů bylin a koření našeho originálního kuřete. Od té chvíle je našim posláním chránit tajemství toho skvělého receptu a doručovat potěšení z jeho chuti našim Hostům.

A jak to děláme? – Úspěchů dosahujeme hlavně díky našim Super týmům, kam zapadne každý, kdo chce objevit svou skrytou super schopnost. No, a to je podle nás skutečný důvod, proč do toho s námi jít – nejen že se u nás každý stane ochráncem velkého tajemství, ale ještě mu pomůžeme objevit jeho super schopnost!
ID: 3558641  Datum zveřejnění: 11.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000 Kč