Pracovník rychlého občerstvení v Pizza Hut Klapkova

AmRest s.r.o.

Místo práce
Klapkova, Praha 8-Kobylisy, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
20.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Měl bys být týmový hráč s pozitivní energií :)
- Měl by být na Tebe spoleh
- Měl bys odpracovat alespoň 20 hodin za týden

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smlouvu hned na dobu neurčitou
- Naplánuješ si směny podle sebe
- Dostaneš příplatky za práci o víkendu a ve státní svátek
- Dostaneš spropitné a bonusy z tržby restaurace
- Jídlo na směně za pár korun
- Výhody v rámci našich značek (KFC, Burger King, Starbucks)
- Možnost růstu na vedoucí pozice
- Můžeš získat odměnu za doporučení kamaráda nebo známého
- Zajímavé teambuildingy a další mimopracovní aktivity :)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Miluješ pizzu a nevadí ti si máknout? Pokud jsi usměvavý, pozitivně naladěný a preferuješ práci v týmu skvělých lidí, tak neváhej a přidej se k nám do Pizza Hut!

Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5
ID: 3559851   Datum zveřejnění: 13.12.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000