KFC Brno hledá nejmilejší úsměvy na pokladnu! (až 113,-/hod.)

AmRest s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvým hlavním úkolem bude poskytnout našim hostům ten nejlepší zážitek z návštěvy restaurace. Poznávacím znamením těch nejlepších pokladních je všudy přítomný úsměv od ucha k uchu. Umíš ho i Ty vykouzlit na tváři druhým? – Tak hledáme právě Tebe!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nabízíme práci na plný úvazek s nástupním platem až 113,-/hod.
- 25 dní dovolené
- Získáš hned smlouvu na dobu neurčitou
- Výplata ti přijde na účet vždy do 9.dne v měsíci
- Prací o víkendu a v noci si přijdeš na 10% příplatek
- Ve svátek dostaneš 2x tolik (100% příplatek)
- Možnost růstu na manažerské pozice
- Jídlo na směně za pár kaček, hladovět tě rozhodně nenecháme :-)
- Plný kyblík benefitů: odměna až 5000,- za doporučení nových kolegů, výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC), odměny pro zaměstnance měsíce, bonus navíc pro nejlepší pracanty, spropitné pro každého, firemní párty a akce, zvýhodněné tarify O2 Family

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Mít dokončené základní vzdělání, vše ostatní tě s radostí naučíme
- Pozitivní energii a zájem stát se týmovým hráčem a kuřecím specialistou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CO DĚLÁME?

Jdeme ve stopách našeho prvního Superhrdiny Harlanda Sanderse, který již v roce 1940 objevil úžasný recept 11-ti druhů bylin a koření našeho originálního kuřete. Od té chvíle je našim posláním chránit tajemství toho skvělého receptu a doručovat potěšení z jeho chuti našim Hostům.

A jak to děláme? – Úspěchů dosahujeme hlavně díky našim Super týmům, kam zapadne každý, kdo chce objevit svou skrytou super schopnost. No, a to je podle nás skutečný důvod, proč do toho s námi jít – nejen že se u nás každý stane ochráncem velkého tajemství, ale ještě mu pomůžeme objevit jeho super schopnost!
ID: 3646827  Datum zveřejnění: 17.4.2019