Buď náš skvělý pokladní v KFC Praha

AmRest s.r.o.

Místo práce
Náměstí Republiky, Staré Město, Prague 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 130,-/ hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavním úkolem pokladní je poskytnout našim hostům ten nejlepší zážitek z návštěvy restaurace. Poznávacím znamením těch nejlepších pokladních je všudy přítomný úsměv od ucha k uchu. Umíš ho i ty vykouzlit na tváři druhým? Pak garantujeme, že tě práce u nás bude bavit.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nabízíme práci na plný úvazek s nástupním platem až 130,-/hod.
- 25 dní dovolené
- Získáš hned smlouvu na dobu neurčitou
- Výplata ti přijde na účet vždy do 9.dne v měsíci
- Prací o víkendu a v noci si přijdeš na 10% příplatek
- Ve svátek dostaneš 2x tolik (100% příplatek)
- Možnost růstu na manažerské pozice
- Jídlo na směně za pár kaček, hladovět tě rozhodně nenecháme :-)
- Plný kyblík benefitů: odměna až 5000,- za doporučení nových kolegů, výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC), odměny pro zaměstnance měsíce, bonus navíc pro nejlepší pracanty, spropitné pro každého, firemní párty a akce, zvýhodněné tarify O2 Family

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CO DĚLÁME?

Jdeme ve stopách našeho prvního Superhrdiny Harlanda Sanderse, který již v roce 1940 objevil úžasný recept 11-ti druhů bylin a koření našeho originálního kuřete. Od té chvíle je našim posláním chránit tajemství toho skvělého receptu a doručovat potěšení z jeho chuti našim Hostům.

A jak to děláme? – Úspěchů dosahujeme hlavně díky našim Super týmům, kam zapadne každý, kdo chce objevit svou skrytou super schopnost. No, a to je podle nás skutečný důvod, proč do toho s námi jít – nejen že se u nás každý stane ochráncem velkého tajemství, ale ještě mu pomůžeme objevit jeho super schopnost!
ID: 3649547  Datum zveřejnění: 23.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 130,-/ hod.