KFC Brno hledá nové kolegy na přípravu pokrmů!

AmRest s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Je nesmírně důležité, aby každý produkt zaručil nezapomenutelný zážitek pro naše hosty! Hlavním úkolem Na Přípravě pokrmů je právě příprava a kompletace našich produktů, které následovně hostům servírujeme.

Zároveň se staneš neodmyslitelnou součástí týmu, protože budeš spojovat kolegy z kuchyně i pokladny. Proto pokud i ty miluješ dobré jídlo a jsi týmový hráč, je to ta pravá práce pro tebe!

Proč do toho jít?

- Nástupní plat pro plný úvazek až 113 Kč/hod se smlouvou na dobu neurčitou a s jistotou, že se ti do 9. dne v měsíci mzda připíše na účet
- Nabízíme i zkrácený úvazek ve formě 10 hod.,20 hod. nebo 30 hod./ týdně
- 25 dní dovolené
- Různé příplatky, ať už za víkendy, noční směny nebo svátky
- Přátelský a otevřený kolektiv :)
- Mnoho společných akcí, plných dobrého jídla a zábavy
+ Plný kyblík benefitů: odměna až 5000,- za doporučení nových kolegů, výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC), odměny pro zaměstnance měsíce, bonus navíc pro nejlepší pracanty, spropitné pro každého, zvýhodněné tarify O2 Family

#zivotvkfc ♥

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Nové přátelé a týmové hráče, kteří se chtějí stát hrdinou spokojenosti
- Vše, co potřebuješ je dokončená základní škola, vše ostatní tě rádi naučíme
- Veselé parťáky, kteří s námi vytvoří skutečný SUPER TÝM!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CO DĚLÁME?

Jdeme ve stopách našeho prvního Superhrdiny Harlanda Sanderse, který již v roce 1940 objevil úžasný recept 11-ti druhů bylin a koření našeho originálního kuřete. Od té chvíle je našim posláním chránit tajemství toho skvělého receptu a doručovat potěšení z jeho chuti našim Hostům.

A jak to děláme? – Úspěchů dosahujeme hlavně díky našim Super týmům, kam zapadne každý, kdo chce objevit svou skrytou super schopnost. No, a to je podle nás skutečný důvod, proč do toho s námi jít – nejen že se u nás každý stane ochráncem velkého tajemství, ale ještě mu pomůžeme objevit jeho super schopnost!
ID: 3661066  Datum zveřejnění: 4.6.2019