KFC Praha hledá kolegy na noční směny :)

AmRest s.r.o.

Místo práce
Národní 25, Staré Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud jste člověk, který nerad ztrácí čas a chcete ho mít více přes den, raději pracujete v nočních hodinách, nebo prostě rád pracujete v kolektivu skvělých lidí - tak hledáme právě vás! :-)

Za noční směny získáte příplatek 10% a budete se moci věnovat svým záležitostem přes den.

KFC Praha Národní
KFC Praha Blaník (Václavské náměstí)
KFC Praha I.P.Pavlova
KFC Praha Kačerov
KFC Prague Gate
KFC Praha Anděl

Co bude tvým úkolem?
- Záleží na tom, kterou pozici si vybereš. Chceme, aby Ti práce u nás co nejvíce sedla.
- Na pozici pokladní bude Tvým hlavním úkolem poskytnout našim hostům ten nejlepší zážitek z návštěvy restaurace, přímá komunikace s hosty a jejich obsluha
- Na pozici kuchaře budeš marinovat, obalovat a dále zpracovávat kuřecí speciality dle našeho originálního receptu
- Na Přípravě pokrmů budeš připravovat a kompletovat objednávky, které následovně servírujeme hostům

Jaké předpoklady bys měl splňovat?
- Pracovat s radostí v týmu je pro Tebe samozřejmostí
- Přijít o 5 minut dřív je pro Tebe akorát, na čas je pozdě
- Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se
- Mít dokončené základní vzdělání
- Být flexibilní, spolehlivý a plnoletý

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nabízíme práci na plný úvazek s nástupním platem až 135,-/hod.
- 25 dní dovolené
- Flexibilní plánování směn dle Tvých časových možností
- Mzda ti přijde na účet vždy do 9. dne v měsíci
- Prací o víkendu a v noci si přijdeš na 10% příplatek
- Ve svátek dostaneš 2x tolik (100% příplatek)
- Možnost růstu na manažerské pozice
- Jídlo na směně za pár kaček, hladovět tě rozhodně nenecháme :-)
- Plný kyblík benefitů: odměna až 5000,- za doporučení nových kolegů, výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC), odměny pro zaměstnance měsíce, bonus navíc pro nejlepší pracanty, spropitné pro každého, firemní party a akce, zvýhodněné tarify O2 Family

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CO DĚLÁME?

Jdeme ve stopách našeho prvního Superhrdiny Harlanda Sanderse, který již v roce 1940 objevil úžasný recept 11-ti druhů bylin a koření našeho originálního kuřete. Od té chvíle je našim posláním chránit tajemství toho skvělého receptu a doručovat potěšení z jeho chuti našim Hostům.

A jak to děláme? – Úspěchů dosahujeme hlavně díky našim Super týmům, kam zapadne každý, kdo chce objevit svou skrytou super schopnost. No, a to je podle nás skutečný důvod, proč do toho s námi jít – nejen že se u nás každý stane ochráncem velkého tajemství, ale ještě mu pomůžeme objevit jeho super schopnost!
ID: 3665662  Datum zveřejnění: 13.5.2019