45 000 - 70 000 CZK

Šikovný obchodník : 45 000 - 70 000 Kč! (z kanceláře, B2C) - Junior/Senior/Manager

anglictina.cz, Language Education Solutions s.r.o.

Místo práce
Václavské náměstí, Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše úkoly:
• Vedení osobních prodejních setkání (v naší kanceláři a na dálku přes online) s lidmi, kteří projevily zájem o učení se na jazykové platformě (Kontakt s klientem: e-mailem, telefonicky, skypem a přímo na schůzkách)
• Prodej přístupu k jazykové platformě
• Příprava obchodních nabídek pro klienty
• Budování vztahů s klienty
• Realizace obchodní strategie pro region

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Pevný plat + atraktivní bonusy
• Zapojení do tvorby a realizace obchodní strategie společnosti
• Realizace vlastních nápadů
• Potenciál vybudovat si vlastní prodejní tým
• Moderní kancelář v centru Prahy na Václavském náměstí
• Práce v mezinárodním prostředí v projektu s globálním rozvojovým potenciálem
• Práce v kreativním, mladém a přátelském týmu
• Notebook a mobilní telefon, kurzy angličtiny zdarma
• Atmosféru startupu s jistotami korporátu
• Flexibilní pracovní čas a délka pracovního úvazku (od částečného až po plný)

Informace o náboru

Zašlete nám váš životopis v PDF formátu s vaší fotkou s pár větami s tím proč bychom si měli vybrat právě vás.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Zkušenosti s prodejem, získáváním nových zákazníků nebo zájem o tuto oblast
• Obchodního ducha, tah na branku a vyjednávací schopnosti
• Znalost prodejních technik
• Usměvavý člověk s příjemným vystupování
• Dobré počítačové dovednosti a zájem o nové technologie
• Schopnost rychle se učit
• Znalost MS Office
• Ochota rozvíjet se a tvořivě přemýšlet
• Optimistický přístup ke světu a lidem
• Rodilý mluvčí český/slovenský jazyk

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Anglictina.cz je rychle rostoucí technologická firma a jediná platformou v této části Evropy, která vám umožní učit se ŽIVĚ anglicky se skutečnými lektory z celého světa online bez předchozí rezervace v skupinovém nebo individuálním formátu z pohodlí vašeho domova.
Jsme jedním z nejrychleji rostoucích mezinárodních startupů. Působíme ve skupině subjektů jazykového vzdělávání které pomáhají ročně překonat jazykové bariéry více než 10,000 studentům, spolupracujeme s více než 200 rodilými mluvčími z celého světa, skupina každoročně produkuje více než 60 milionů CZK v regionu střední a východní Evropy.
V současné době zažíváme fázi velmi dynamického růstu, a proto hledáme kandidáty na práci v této strategické pozici.

Václavské náměstí 823/33
11000 Praha 1 - Nové Město
anglictina.cz a angloville.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Kadela, M.Sc.
E-mail: poslat životopis
ID: 3731635   Datum zveřejnění: 4.8.2019